Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

1 hour ago, Shaq said:

da se razumemo, da je njih 30-ak delovalo na istoku ili zapadu, napravili bi masakr na 2-3k ljudi

sun cu umeće ratovanja II deo

 

kakvo crno navlačenje na ban draganče, zar ti nije čudno da ni na jednom od onih “prevratnika” nema tetovaže vezane za partizan i/ili grobare?

zastava tih vandal boysa(za koje je u prvi mah rečeno da su) je bila na jugu do kraja utakmice, niti je skinuta niti zapaljena?

ovo je db ujidurma 1/1

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

5 minutes ago, Milosh76 said:

Ako je cilj ujdurme™ da se krene u obracun sa huliganima i narko dilerima na "tribini", onda podrzavam, mada je to moglo  i suptilnije da se odradi.

 

Ovo bi imalo smisla da je napisao Milosh2006. 

 

Objasni mi logiku, zašto bi to bilo ko radio u ovoj zemlji?

 

 

Link to comment
5 hours ago, Прслин said:

Мислим да је скроз океј да се новооснована навијачка група назове др Фрањо Туђман.

 

Podrzavam. Ali ne za novoosnovanu grupu nego za grobare u celini.

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

 

Ovo bi imalo smisla da je napisao Milosh2006. 

 

Objasni mi logiku, zašto bi to bilo ko radio u ovoj zemlji?

 

 

Da si vaspitan i normalan i da pokusavas da udjes u dijalog, pa da se potrudim....ovako preskoci me u sportskim temama...

 

Hvala

Link to comment
17 minutes ago, copkillah said:

 

Ovo bi imalo smisla da je napisao Milosh2006. 

 

Objasni mi logiku, zašto bi to bilo ko radio u ovoj zemlji?

 

 

 

Zato sto treba legalizovati narkotike i ubirati porez iz trgovine pomenutima..kao i zaposliti silnu omladinu koja se mlati po tribinama. 

Eto ti . 

Spoiler

:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

Da si vaspitan i normalan i da pokusavas da udjes u dijalog, pa da se potrudim....ovako preskoci me u sportskim temama...

 

Hvala

 

Nije mi bila namera da te ismevam već da istaknem naivnost takvog razmišljanja. Najozbiljnije te pitam, zašto misliš da bi neko, ko itekako ima koristi od tih divljaka (i ko ih zapošljava), želeo naprasno da rešava taj problem? 

Link to comment

kao prvo za ljaksea neam pojma kako možeš da porediš te dve stvari. tamo se pisalo da je "moja mačka znala da će muta biti smenjen", ja nigde nisam nazivao nikog debilom zato što nešto ne zna ili šta već

 

mislim mene boli k i da me banujete po stoti put ja ne glorifikujem ništa samo pričam kako jeste. tribinu ne vodi 3000 ljudi, brat bratu ne znam dal je na jugu bilo i 5000 na derbiju. pučisti nisu imali 30 ljudi nego dosta više, pritom je ovo bila taktika da se neke grupe koje su navodno na jugu okrenu što bi se reklo zabiju nož u leđa i da se većina ostalih grupa koje su na jugu ne mešaju. to je palo u vodu verovatno sa prvim povicima "cigani" kada se cela tribina okrenula protiv njih. tako da zašto derbi a ne neka manja tekma jeste wtf momenat. sa druge strane ne kreće se u ovo bez neke zaleđine, kada je poslednja podela počela na utakmici u Subotici tada su alen kostić i ekipa preuzeli navijanje i tribinu i sve od alkatraza pa opet nisu dobili ništa jer kad se ta utakmica završila na sledećoj je bila druga priča. neki ljudi su mi naslućivali ovo već neko vreme otuda sam i malo upućeniji ali ni oni nisu očekivali da će ovo da bude ovakvog obima

 

aj još ovo da spomenem dok sam još tu. mislim da je najveća zabluda da se tribina preuzima i primat na njoj zbog upravljanja narko tržištem. što naravno ne znači da nema droge i dilera na tribini. najviše para na tribini se zarađuje od klubova, od reketiranja, od obezbeđenja po splavovima, uključene su i stranke naravno, svega tu ima, a to da je tribina poligon sa kojeg možeš da uzmeš neke klince da ti diluju, ozbiljniji igrači se slabo time bave

Edited by theanswer
Link to comment

Moram da priznam da mi nije najjasnija veza izmedju obezbedjenja klubova i vlasnistva nad tribinom.

Ok jasno mi je da dodju neki mandrili i fino objasne da su oni clanovi XY navijacke grupe i da ce za skromnu nadoknadu da se postaraju da ne bude problema, ali deo koji mi nije jasan je kako to sto su oni jednom ili tri puta na tribini popili batine utice na obezbedjivanje klubova?

Link to comment
17 minutes ago, *edited by mod said:

Moram da priznam da mi nije najjasnija veza izmedju obezbedjenja klubova i vlasnistva nad tribinom.

Ok jasno mi je da dodju neki mandrili i fino objasne da su oni clanovi XY navijacke grupe i da ce za skromnu nadoknadu da se postaraju da ne bude problema, ali deo koji mi nije jasan je kako to sto su oni jednom ili tri puta na tribini popili batine utice na obezbedjivanje klubova?

 

obezbeđenje klubova je unosan posao koji ti neko obezbeđuje. ako mene država je ta koja ti to omogućava. omogućava ti zato što si na tribini i kontrolom tribine kontrolišeš još svašta, od toga dal ćeš izaći na gej paradu ili nećeš recimo. 

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

a to da je tribina poligon sa kojeg možeš da uzmeš neke klince da ti diluju, ozbiljniji igrači se slabo time bave

 

Dobri su to momci, ne bi oni dilovali - oni su tu samo da stite i brane, jel' da?

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

 

Dobri su to momci, ne bi oni dilovali - oni su tu samo da stite i brane, jel' da?

 

reportovan si zbog flejma, učitavanja, navlačenja na ban. 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...