Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

10 minutes ago, Toni Sumaher said:

+1000

Dobili smo 2:1 u prvenstvu 2001, prolecni deo sezone, kada je Radakovic kod 1:1 odbranio penal Branku Boskovicu, pa ga ubrzo Iliev spakovao iz neke kontre.

Ok, ovo me plaši

Link to comment
  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

2 minutes ago, ToniAdams said:

Ok, ovo me plaši

hehehhee, jos da me poslusas oko kasirki iskusnih cica, bob da te vidi....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

meni je i dalje neverovatno da je neko cak i malouman, mogao da pomisli  da njih 30-ak moze da ispresavija™ 2-3k isto tako malumnih iako su tih 2-3k pojedinacno bar 5 puta slabiji...

 

da se razumemo, da je njih 30-ak delovalo na istoku ili zapadu, napravili bi masakr na 2-3k ljudi, sad druga stvar sto time nista ne bi postigli, al da ti ulazis u jezgro maloumnih pri tom u omeru 1:100, no coment.

Link to comment

a sta vam tacno nije jasno?

imas ti i na istoku i na zapadu medju te 3k ljudi, bar 500 obicnih(tm) ljudi koji bi zdruzenim snagama mogli da razvale tih 30, al to ne ide tako.. 

sa jedne strane ide organizovana grupa od 30 krvolocnih maloumnika, i u tim trenucima niko ne razmislja rezonski pa nas je 100 puta vise, vec svako gleda da sacuva glavu, a i tih 500 sposobnih(tm) su rastrkani na tribini, nisu skoncentrisani na jednom mestu kao ovih 30-ak..

 

sa druge strane, na jugu je skroz druga prica(isto ko i na severu da ne bude zabune). gde je preko 80% ljudski talog(tm), i dovoljno je da neko vikne cigan/grobar, i da ga zivog rastrgnu..

Link to comment

pa ne slazem se sa tobom. na velike utakmice na sever i na jug dolazi veliki broj ljudi koji nisu nikakvi huligani, vec jednostavno obicni ljudi kojima je super biti blizu te navijacke feste sa bakljama i navijanjem. ima tu i veci broj ljudi kojima znaci to sto su tu jeftinije karte.

 

naravno, ne sporim da su centar svega toga huligani ali ih sigurno, ni na jugu ni na severu nema deset hiljada. u pitanju je mnogo manji broj.

Link to comment
3 minutes ago, nautilus said:

pa ne slazem se sa tobom. na velike utakmice na sever i na jug dolazi veliki broj ljudi koji nisu nikakvi huligani, vec jednostavno obicni ljudi kojima je super biti blizu te navijacke feste sa bakljama i navijanjem. ima tu i veci broj ljudi kojima znaci to sto su tu jeftinije karte.

 

naravno, ne sporim da su centar svega toga huligani ali ih sigurno, ni na jugu ni na severu nema deset hiljada. u pitanju je mnogo manji broj.

ček bre raspravljaš o strategiji kako izmasakrirati 2-3 hiljade ljudi

 

 

 

 

 

u pravu je midle. maderacija

Link to comment

Meni samo nije jasno..zasto na derbiju pobogu ?

 

Zar nije lakse izvesti ovo na nekoj drugoj utakmici..ili samo derbi ima znacj kad je u pitanju preuzimanje tribine ?

Tek sam veceras video neke slike i snimke koji su mi dali slidan uvid u to sta se tamo desavalo. Dok se baklje nisu ugasile, delovalo je i da mogu da odrade ofanzivu. Posle toga..pa kao napad zombija. Ako nista drugo, valja videti siledzije ponizene i prebijene u live prenosu.

Link to comment
5 minutes ago, nautilus said:

ma ne, covek je rekao da je 80% ljudi na severu i jugu talog, sto nije tacno, prosto i jednostavno.

pricam o onima koji su redovni(tm) na jugu/severu, dakle o 2k/5k.. a ne kad su evropske utakmice i kad su te tribine pune

Link to comment

Shaqo, burazeru, radoznao sam znati kako bi prosao ceoni sudar ovih nasih 2k protiv vasih 5k? Ko bi koga tu skinuo golog, ispresavijao i razbucao?  Kako se u svemu tome kotira 1 Ikica Bogdanov, vodja cetnika sa severa?

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Navlacite ga na ban, a znate da to nije insinuirao. Eno vam dansvera koji ZNA ko su koji ubaceni elementi i sl. 

 

Preterujes, meni je Shaq prilicno simpa, zezamo se malo.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...