Jump to content
IGNORED

Olga Danilović, buduća šampionka.


Timmy

Recommended Posts

4 hours ago, Malvo said:

Pa i ta titula nije ne znam kakvo dostignuce, jeste WTA trofej, ali po kvalitetu je bio jaci ITF turnir.

 

I nije baš tako. Pobedila je Juliju Gerges, koja je tada bila 10. na svetu, kao i još dve igračice iz top 50 (Sasnovič, koja je prošle godine bila u dobroj formi i sezonu završila u prvih 30, i Kanepi koja je u najboljim danima bila kalibar za top 20). Mislim, svakako nije Majami ili Madrid, ali sasvim pristojan tier III (ili kako se već to sad zove) turnir, za taj uzrast sigurno veliki uspeh. Na primer, i Ana Ivanović i Jelena Janković su svoje prve titule osvajale na slabijim turnirima. 

 

Naravno, nije bilo realno očekivati da ona sad krene da melje sve redom (mada, ako pogledamo šta sada radi njena vršnjakinja Andreesku, koju je Olga pobedila u kvalifikacijama za US Open...), ali ni da se baš ovoliko muči i raspada. 

I vrlo mi je čudno da i dalje nema stalnog trenera, za ovaj nivo tenisa to je ipak pomalo neozbiljno. 

Link to comment
  • 3 months later...

Olga napokon vezala par dobrih partija.

 

Igra danas finale ITF-a u Hehingenu, nakon 4 vrlo ubedljive pobede u 2 seta. Doduse, protivnice su bezveznjikave, ali i takve su joj u poslednje vreme pravile problem.

Takodje igra i finale dubla.

Link to comment
  • 1 year later...
10 hours ago, booyaka said:

Veliki uspeh za Olgu, buduću šampionku. Plasirala se u glavni žreb AO.

Ima li osnova za ovo? 

 

Ne pratim pa zato pitam, ne zato što ne verujem.

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ima li osnova za ovo? 

 

Ne pratim pa zato pitam, ne zato što ne verujem.


Naravno da ima, izgubila je manje više skoro sve mečeve u poslednjih godinu dana i za očekivati je da sad proradi. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...