Jump to content
IGNORED

Svetsko Prvenstvo 2019 - Kvalifikacije


theanswer

  

43 members have voted

  1. 1. ko su veći debili



Recommended Posts

55 minutes ago, Garnirung said:

Kakvi su to mozgovi, možda su se potajno i nadali da će ispasti neki jači savezi, pa da dignu frku i izvrše pritisak na ULEB.

Jbg, kolateral, a opet vajdica

 

Što se tiče nas, mislim da imamo sasvim dovoljnu dubinu, da iznesemo čak i ovakav bolestan format.

Nema šta mnogo da se zameri Saletu, skroz je zajebano spremati igru sa ovolikim razlikama u odnosu na standardna takmičenja.

Možda za neka buduća vremena, probati i koncept da se više osloni na uigranost, nego samo na kvalitet na papiru. Na šta mislim,

recimo iskombinovati tim od više igrača iz istog tima, kad je to moguće. Ok, sve je sad šbb kbb, ali nekako sam utiska da bi nam veći

posao u mečevima kao ovaj protiv Izraela odradio kombo tim iz Aba lige plus eventualno poneki igrač sa strane, gde je baš tanko.

Čini mi se da je za većinu ovakvih mečeva bitnija odbrana sa većim voljnim momentom, nego neka napadačka rapsodija.

 

Sigurno da odbrana nije bila bogznašta ali smo izgubili 22,23 lopte minimum. Na prste da prebrojiš ekipe koje možeš dobiti u gostima sa takvim brojem prodatih lopti. 

 

Ali, ja očekujem da mi večeras dobijamo Grke, isto očekujem da Gruzija dobije Izrael i da nam pobeda u Talinu znači prolaz dalje, da ne moramo da igramo eliminacijsku protiv Izraela u BG. Mada, imali smo već pun kurac sreće u ovim kvalifikacijama što se tiče drugih rezultata, Izrael prokockao pobedu u Nemačkoj, Gruzija protiv Grčke itd. 

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    36

  • Joe D

    17

  • б1lme3

    17

  • goofs

    12

Top Posters In This Topic

Očekujem i ja prolaz. Mislim da su i prodate lopte indikator raštimovanosti, koliko god Izraelci igrali ok odbranu.

S druge strane, njima je sigurno pomoglo to što im je tim sastavljen od igrača iz par ekipa.

Nama je naravno mnogo zajebanije, jer smo verovatno medju par najvećih izvoznika, u odnosu na broj aktivnih igrača.

Ali nekad kad se situacija potrefi, mislim da ne bi bilo loše probati

 

 

Link to comment
19 minutes ago, J.R. Cash said:

Jebeni Cincadze. Dve lopte nisu spustili Gogi.

 

Btw, vrhunsko je pravilo gde dobijes loptu 22 sekunde pre kraja napada, a nemas zadnji sut jer si trazio tajmaut.

 

Ali samo u prednjem polju. Zuros je debil, očito nije znao za pravilo, pa mu rekli u produžetku. 

 

U stvari ne znam ni ja, ali trebalo bi da je tako. 

Edited by theanswer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...