Jump to content
IGNORED

Svetsko Prvenstvo 2019 - Kvalifikacije


theanswer

  

43 members have voted

  1. 1. ko su veći debili



Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    36

  • Joe D

    17

  • б1lme3

    17

  • goofs

    12

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Quote

 

''Tri zadnje Rađine odluke su pogrešne. Tri od tri, nakon što je prethodno 10 godina devastirao Split, više nema dovoljno kvalitetnih referenci da radi taj posao koji ovog trenutka obavlja'', oštar je bio čovjek koji je kao trener Hrvatskoj donio posljednju medalju - broncu na EP-u 1995.

''Red, rad i disciplina, to je govorio Rađa. Taj isti Rađa koji se 1998. za kvalifikacijsku utakmicu u Slavonskom Brodu pripremao tako što je spavao u hotelu s pet zvjezdica u Zagrebu te svaki dan autom išao na trening. Je li to red rad i disciplina?'' zaključio je Aco.

 

https://www.index.hr/sport/clanak/aco-zestoko-napao-radju-nemas-vise-referenci-za-posao/2068643.aspx

 

Aco Moskitos se oglasio. 

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 24.3.2019. at 10:07, pbg12345 said:

kakav kalendar?

odakle ti te informacije

meni radja deluje retko normalno

 

ima Dino gotivne one nostalgicne price, ali ovo kako je odgovorio aci petrovicu na kritiku oko ispadanja iz kvalifikacija (pritom vise nego opravdanu), nesto tipa "cuti ti samo si ikompleksiran sto si ceo zivot bio u senci uspesnijeg brata" nije bas na liniji normalnog

Link to comment
57 minutes ago, Joe D said:

radja je bas epski smarac, ne znam sta je interesantno kod tih njegovih konstantnih back in the day lovackih prica. 

 

 ima to satro magupsko sto malo smara, al ne mogu da kazem da se nisam obradovao onoj prici gde je vlasnika pao-a 'poslao na spavanje' npr...a bilo je i drugih prica koje imaju zanimljive insajderske informacije 

Link to comment

Msm da je to do godina

Ja sam uz tu generaciju proveo detinjstvo

Jbg, ako nesto volim to je ta sfrj reprezentacoja sa kraja 90tih

Pa su mi onda i ti likovi uvek zanimljivi

Link to comment

Price su mu vrhunske, ja obožavam sve te priče od cele ekipe iz njegove generacije. 

 

Zajebano je kao i u fudbalu kad puknu sve pare I ostane samo ime. Onda je do daj šta daš kako god umeš. 

 

Eno ga Palja, ambasador Aba lige, bukvalno to mu dali da preživi. A čovek je legenda. 

Link to comment

ne znam na koju foru neko ko zaradi milione do 35-36 godine uspe da pukne sve pare i onda mora da klosari po nekim lokalnim savezima. I to je masovna pojava kod nasih sportista izgleda. Pa jbt da ne radis nista s tim parama, samo da ih drzis na gomili i krckas, mozes da zivis 5 zivota od toga.

Link to comment

A na šta tačno mislimo kada kažemo "klošari" i "dali mu da preživi"? Jesu li to iste kategorije koje primenjujemo na "obične ljude"? Ili se odnosi na to da nekadašnjim sportistima drastično padne standard kada se paziiviziraju, ali možda i dalje žive bolje od većine.

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...