Jump to content
kud u maglu Simoviću

Mindhunter

Recommended Posts

precog
14 minutes ago, Host said:

Nemoj da si ljubomorna, pohvalicu i tebe kad zasluzis.

Ja inace ne volim procedurale (a ni Fincera), ali je Mindhunter fenomenalno napisana i rezirana serija. Dijalozi glavne postave su uzbudljivi bar koliko i detalji o ubicama i njihovim motivima. Zato mi je zanimljivo sto se zalite da je Holden neubedljiv kao zenskaros kad njegova nesigurnost izbija iz skoro svakog kadra, a ni scenaristi ga ne stede. Meni je po pitanju seksualnosti sumnjivija agentica Carr.

Nego, ne secam se kad je Trenchov sin progovorio?

hmm, kako mislis sumnjiva po pitanju seksualnosti kad je od pocetka prilicno jasno nagovesteno da igra za drugi tim?

Host
3 minutes ago, precog said:

hmm, kako mislis sumnjiva po pitanju seksualnosti kad je od pocetka prilicno jasno nagovesteno da igra za drugi tim?

Anna Torv je preseksi za ulogu. U prvoj sezoni se zabavlja sa Lenom Olin, a u drugoj sa lepom sankericom. Jel ima neka lezbejka da nije top riba?

Plus brojanje jer kao da je stilizovana po Cate Blanchett iz Carol.

pariah
On 17.8.2019. at 18:02, mustang said:

setih se sta me je nerviralo...brzina.presporo, neke scene cak i nepotrebne 

odgledala prvu, sve su mogli zbudziti u 10minuta. ne znam ocu li imati zivaca, uz ovo se popije pola flase viskija. 

+100

Razvlačenje do kurca.

Sludge Factory

Ocigledno ne gledamo istu seriju, meni su prve dve epizode proletele, cak sam hteo da kazem da su malo zbrzane :D 

Arkadija

Odgledala sam tri epizode, bukvalno su mi proletele. 

Da me neko podseti, ono što gledamo na početku, pre špice, taj isti lik je bio i na početku svake epizode prve sezone?

3opge

odlicno uradjeno, u pravoj meri i na pravi nacin su ukomponovani privatni zivoti agenata za razliku od 99% ostalih serija gde se to uvek pretvori u tesku gnjavazu i otaljavanje.

Milošica

Odgledao prvu sezonu.Malo je naivno,ali je kul.

ultra plasticni

Ma ne da je naivno, nego od prve sezone ne pamtim da sam gledao nesto losije ukljucujuci i gomilu skandinavskih gluposti, od cega priznajem nema gore.

Host
30 minutes ago, ultra plasticni said:

ne pamtim da sam gledao nesto losije ukljucujuci i gomilu skandinavskih gluposti, od cega priznajem nema gore.

Iskaz ti nije logicki kongruentan.

mustang

slabo je ovo...stigla do osme

Fakundo Sava
On 19.8.2019. at 12:20, Mil@n said:

Mindhunter zakiva, ukratko. Jedna od najboljih stvari te tematike u poslednjoj dekadi. Hvala netflikseu.

Hvala Amerima za serijske ubice,a imaju  ih sačuvaj bože.Menson je u odnosu na druge običan delikvent

Ogledao drugu sezonu za dva dana,ali sam dr.Carr uglavnom preskočio,koga briga za njene lezbo avanture,upropastiše solidan lik koji je zasnovan na važnom 

članu u razvoju  psiho analize ubica,silovatelja,žrtava

Ima puno klišea,Ford često je naporan za gledanje ali dok je psajkokilera biće luda vožnja 

Arkadija

Odgledala celu drugu sezonu. Pred kraj, tj.zadnje 2 epizode su postale suvise dugo trazenje ubice iz Alabame. To se bas oteglo i potpuno bacilo u drugi plan sve ostalo. Takodje, kao sto je neko primetio lik dr Kar je sveden na njenu lezbo avanturu sa konobaricom. U prvoj sezoni su likovi imalj jacu karakterizacjju.

precog

serija je odlicna, stigao do osme sezone, fino vozi.

Milošica
Posted (edited)

15 hours ago, Fakundo Sava said:

Hvala Amerima za serijske ubice,a imaju  ih sačuvaj bože.Menson je u odnosu na druge običan delikvent

Ogledao drugu sezonu za dva dana,ali sam dr.Carr uglavnom preskočio,koga briga za njene lezbo avanture,upropastiše solidan lik koji je zasnovan na važnom 

članu u razvoju  psiho analize ubica,silovatelja,žrtava

Ima puno klišea,Ford često je naporan za gledanje ali dok je psajkokilera biće luda vožnja 

Ta priča sa dr.Carr jeste preterana,ali meni je ona toliko privlačna da ono,ne znam...Al dobro,to je već dosta subjektivno :D

Edited by Milošica