Jump to content
IGNORED

Mindhunter


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

setih se sta me je nerviralo...brzina.presporo, neke scene cak i nepotrebne 

odgledala prvu, sve su mogli zbudziti u 10minuta. ne znam ocu li imati zivaca, uz ovo se popije pola flase viskija. 

Edited by mustang
Link to comment

Kad preguras prvu ep. ide ... (ionako je vise da se podsetis sta je bilo u prvoj sezoni), doduse jeste sporije i tu i tamo previse detalja koji  nisu u službi priče nego buduće metodologije ali mene je vozalo (doduse ja volim Fincerovog Zodiaca). Ima nesto u seriji sto je meni drzalo paznju do kraja,  (osim estetike). Posle sledi guglanje. Epizodica sa Mensonom je skroz zanimljiva, njegov portret kroz dijalog, negde izmedju prodavac kola tipa muljatora i manipulativnog cinika. 

Link to comment
14 minutes ago, Host said:

Nemoj da si ljubomorna, pohvalicu i tebe kad zasluzis.

 

Ja inace ne volim procedurale (a ni Fincera), ali je Mindhunter fenomenalno napisana i rezirana serija. Dijalozi glavne postave su uzbudljivi bar koliko i detalji o ubicama i njihovim motivima. Zato mi je zanimljivo sto se zalite da je Holden neubedljiv kao zenskaros kad njegova nesigurnost izbija iz skoro svakog kadra, a ni scenaristi ga ne stede. Meni je po pitanju seksualnosti sumnjivija agentica Carr.

 

Nego, ne secam se kad je Trenchov sin progovorio?

hmm, kako mislis sumnjiva po pitanju seksualnosti kad je od pocetka prilicno jasno nagovesteno da igra za drugi tim?

Link to comment
On 17.8.2019. at 18:02, mustang said:

setih se sta me je nerviralo...brzina.presporo, neke scene cak i nepotrebne 

odgledala prvu, sve su mogli zbudziti u 10minuta. ne znam ocu li imati zivaca, uz ovo se popije pola flase viskija. 

 

+100

 

Razvlačenje do kurca.

Link to comment

Odgledala sam tri epizode, bukvalno su mi proletele. 

Da me neko podseti, ono što gledamo na početku, pre špice, taj isti lik je bio i na početku svake epizode prve sezone?

Link to comment

odlicno uradjeno, u pravoj meri i na pravi nacin su ukomponovani privatni zivoti agenata za razliku od 99% ostalih serija gde se to uvek pretvori u tesku gnjavazu i otaljavanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...