Jump to content
IGNORED

Lord Of the Rings


bigvlada

Recommended Posts

E, amateri ste.

 

GXUfRtt.jpg

 

uY1ypdf.jpg

 

 

 

 

Ovo izdanje Gospodara prstenova Narodne knjige....pa, postoji na ovoj planeti jedan čovek koji, kad bih ga sreo, pljunuo bih mu u lice. Bio sam na listi čekanja za to izdanje. znao sam ljude koji su se baš iscimali oko toga. I svi smo samo čekali lektora da završi.

 Lektora! Jbt, Ispostavilo se da je lektor bivši magacioner i upropastio je divan prevod. Šaban.

 

E, ali ovo nema niko osim mene

 

sM00O9o.jpg

 

To mi je nacrtala devojka tamo neke 96. ili 97. Bili smo zajedno osam godina. Svačega je bilo, ne uvek lepo ali mapa je još uvek na zidu i  uvek će biti. 

 

Papir na kojem je nacrtana je bio beo.

Vremenom je dobio pravu boju.  ;)

Link to comment

E, amateri ste.

 

GXUfRtt.jpg

 

uY1ypdf.jpg

 

 

 

 

Ovo izdanje Gospodara prstenova Narodne knjige....pa, postoji na ovoj planeti jedan čovek koji, kad bih ga sreo, pljunuo bih mu u lice. Bio sam na listi čekanja za to izdanje. znao sam ljude koji su se baš iscimali oko toga. I svi smo samo čekali lektora da završi.

 Lektora! Jbt, Ispostavilo se da je lektor bivši magacioner i upropastio je divan prevod. Šaban.

 

E, ali ovo nema niko osim mene

 

sM00O9o.jpg

 

To mi je nacrtala devojka tamo neke 96. ili 97. Bili smo zajedno osam godina. Svačega je bilo, ne uvek lepo ali mapa je još uvek na zidu i  uvek će biti. 

 

Papir na kojem je nacrtana je bio beo.

Vremenom je dobio pravu boju.  ;)

 

Imao sam i ja sličnu mapu, preslikao od Boba, pa se divio svom plagijatorskom radu  :isuse:

Prepoznao sam Bobovo delo po slici Nazgula u donjem levom ćošku mape

Link to comment

Bolje što je ta mapa na papiru, nego da je neko nedajbože istetovirao.

 

Video sam haljinu (usku vrlo) sa printom mape Srednje zemlje na, blago rečeno, bucmastoj devojci. 3D mapa, vrlo zanimljivo  :lolol:

 

edit: eve je 

 

BlackMilk_Middle-earth_promo12.jpg

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Meni Watchmeni odlicni, BvsS i Wonder Woman ok, a Men of Steel nisam gledao. 300 su uzasni i original i nastavak, Suicide squad takodje. Deluje ovako kad nabacam da ce promasiti, ali nada poslednja umire :D.

Link to comment

Bolje je ne ulaziti u taj sladž-dc odnos, ne bih ja to uzimao za ozbiljno :lolol:

 

Ako mene pitate možda bih pre dao čoveku koji je režirao 1 panov lavirint, što je i beše i bila ideja za hobite pre nego što je džekson rešio da javno propada -_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...