Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Nesto mislim da nema dovoljno prostora za Vesnu Trivalic i Kaludjera koji bi po nekoj logici trebao da krene u all out revenge.

Ocekujem da ce njega da roknu u prve dve epizode kako bi pokazali zajebanost novog glavnog zlikovca iz Thule.

Link to comment
  • 7 months later...
13 minutes ago, ToniAdams said:

volim ja vesnaru, dobra je ona

ma za sta je dobra? jedna ista uloga celi zivot...kad je vidim dosadno mi. nema tu nikakvog izazova. bolje da su neku nepoznatu siroj publici stavili a ne po prijateljstvu. 

Link to comment

pa jest, samo sto ta treba u startu ima pola vesninih godina, a po toj izmisljenoj ledjendi, imala je pride neku foru da cuva mladost i lepotu u nedogled.

morace vesna dima dublerku.

Link to comment

meni je uzasno prijalo da vidim nepoznate glumce tu...mislim meni nepoznate, verovatno vi znate njih sto iz pozorista sto na platnu.na primer koleginica od zike, crnka...pravo osvezenje, pa makedonka ubica...jedva cekam da vidim sta ce dalje da rade...cak mi je posle legao i onaj inspektor mladi sto je radio sa bjelom. u pocetku je bio previse teatralan pred kamerom, al to je reziser kriv sto nije malo smanjio mu gas. posle je vec krenuo da pliva. za razliku od bjele...covek rodjen pred kamerom. odlican. 

 

kod vesne me sve pocne da me nervira. od boje glasa do izbora kako iznosi ulogu. 

 

Edited by mustang
Link to comment
34 minutes ago, mustang said:

meni je uzasno prijalo da vidim nepoznate glumce tu...mislim meni nepoznate, verovatno vi znate njih sto iz pozorista sto na platnu.na primer koleginica od zike, crnka...pravo osvezenje, pa makedonka ubica...jedva cekam da vidim sta ce dalje da rade...cak mi je posle legao i onaj inspektor mladi sto je radio sa bjelom. u pocetku je bio previse teatralan pred kamerom, al to je reziser kriv sto nije malo smanjio mu gas. posle je vec krenuo da pliva. za razliku od bjele...covek rodjen pred kamerom. odlican. 

 

kod vesne me sve pocne da me nervira. od boje glasa do izbora kako iznosi ulogu. 

 

slazem se,  naravno. ali klanovi su jaci nego u napulju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...