Jump to content
IGNORED

letnje računanje vremena


kud u maglu Simoviću

  

97 members have voted

  1. 1. da li ste za ukidanje letnjeg računanja vremena?

    • da
      59
    • ne
      38


Recommended Posts

debunkovanje my dick

 

učitavanje i lupetanje, eto šta je

 

Nikakvo ucitavanje. Prosto ti ne znas sta smeta desetinama hiljada ljudi jer cute i trpe. Cutali su i trpeli kad su imali mnogo gore uslove zivota, pa tako i sad. Sta je tu lupetanje i ucitavanje ja stvarno ne znam.

Link to comment

Videla sam šta je stajalo. Dramiš sa "doktrori kažu doktori kažu". Pitam te lepo šta kažu ti praviš performans imitacije. To smara. Usporavaš razmenu korisnih informacija a kad je tako ja bar gubim interesovanje za komunikaciju.

Sori.

 

Nisi me pitala lepo "sta kazu", pitala si me za tacnu formulaciju. A napisao sam ti sta kazu - povecan broj hitnih slucajeva u tim danima kad se menja vreme. Ti kazes da je to bullshit, ja na to nemam sta da kazem osim hajde da sacekamo nekog lekara.

Link to comment

Realno, otkuda znaš da u devetnaestom veku nisu kukali? Gledao si arhive njihovih tadašnjih internet foruma i njihove fb strane?

 

Zato sto znam da ljudi mogu mnogo da izdrze da bi opstali i preziveli zajedno sa porodicom. Nemas kad da kukas.

Link to comment

Nisi me pitala lepo "sta kazu", pitala si me za tacnu formulaciju. A napisao sam ti sta kazu - povecan broj hitnih slucajeva u tim danima kad se menja vreme. Ti kazes da je to bullshit, ja na to nemam sta da kazem osim hajde da sacekamo nekog lekara.

Na sve si obratio paznju sem na najvazniji deo mog posta - SVA SMENSKA ZANIMANJA KOJA SE OBAVLJAJU TAKO DA PODRAZUMEVAJU CESTE PROMENE BIORITMA ZAPOSLENOG PO LOGICI STVARI OBARAJU TVRDNJE TVOJIH LEKARA. Ili lekari worldwide ćutanjem ugrožavaju zdravlje svih tih ljudi decenijama unazad. Edited by pt 2.0
Link to comment

ФБ у деветнаестом вијеку?

Pa, da. Koliko se sećam prvi profili su uvedeni u stvari krajem 18. Ali su zaživeli početkom 19 u punoj meri. Posle reforme rotten boroughs

Link to comment

Na sve si obratio paznju sem na najvazniji deo mog posta - SVA SMENSKA ZANIMANJA KOJA SE OBAVLJAJU TAKO DA PODRAZUMEVAJU CESTE PROMENE BIORITMA ZAPOSLENOG PO LOGICI STVARI OBARAJU TVRDNJE TVOJIH LEKARA. Ili lekari worldwide ćutanjem ugrožavaju zdravlje svih tih ljudi.

 

Molim te nemoj da vices, a zaista se ne bih mesao u tudju struku.

Link to comment

Na sve si obratio paznju sem na najvazniji deo mog posta - SVA SMENSKA ZANIMANJA KOJA SE OBAVLJAJU TAKO DA PODRAZUMEVAJU CESTE PROMENE BIORITMA ZAPOSLENOG PO LOGICI STVARI OBARAJU TVRDNJE TVOJIH LEKARA. Ili lekari worldwide ćutanjem ugrožavaju zdravlje svih tih ljudi.

Pošto radim samo prvu smenu, zanima me da li postoji neka dodatna nadoknada na zaradu ako se radi po smenama?

edit: nepismenos'

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Pošto radim samo prvu smenu, zanima me da li postoji neka dodatna nadoknada na zaradu ako se radi po smenama?

edit: nepismenos'

Hmm... Nisam skoro radila popodnevne i noćne smene (od 2010. godine). Kad sam bila zaposlena u Meku davno znam da mi se radni sat nakon 22h plaćao skuplje, ali treba proveriti šta kažu zakoni sada.

 

Edit. Dakle, noćni rad se plaćao više... meni je u glavi cifra od 30% više, ali to je stvarno bilo baš davno i nisam skroz sigurna u procenat.

Edited by pt 2.0
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...