Jump to content
IGNORED

letnje računanje vremena


kud u maglu Simoviću

  

97 members have voted

  1. 1. da li ste za ukidanje letnjeg računanja vremena?

    • da
      59
    • ne
      38


Recommended Posts

1 hour ago, I*m with the pilots said:

Meni je najbolja fora što su doneli tu odluku na osnovu anketice, u kojoj nije učestvovao cak ni 1% od ukupnog broja građana EU (4,_ miliona ljudi).

 

As opposed to what? Pri uvodjenju ove gluposti niko nije pitao nikoga.

Link to comment
  • 1 month later...

Kasno stizem na zurku, ali dizem obe ruke za zimsko racunanje. Ne samo da mi je neprirodno da ustajem po mraku, nego osecam da mi i fizicki smeta, sav sam pospan, mrzovoljan i usporen. Takodje ne vidim nikakav problem da se po letnjim vrucinama milo sunce povuce u pola osam. 

Link to comment

Pa kako se racunalo ranije, imali smo letnje sve vreme? Valjda tako treba i da ostane. Jebes leto u kojem se kuhas od osam ujutru.

Edited by Caligula
Link to comment

Sunce tokom leta izlazi i pre 6, tako da tih sat vremena nesto jace vrucine ne igra veliku ulogu. Mislim, ni jedno od dva resenja nije idealno i dosta je do subjektivnih osecaja, rutina i zivotnih okolnosti. Meni je ipak neprirodno da se u zimsko vreme ustaje i ide na posao po mraku, samo da bi popodne ostao dodatni sat dnevne svetlosti za... ubacivanje uglja u podrum, posto za to ipak treba svetla? Nije bas najbolji dan za poredjenje, ali nije da ce se po zimi ne znam sta raditi u 5-6 popodne, pa treba dnevnog svetla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...