Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 17/18, 5. kolo Crvena Zvezda - Brose Bamberg, četvrtak 18h

Recommended Posts

harper

Videlo se da ne mozemo da okrenemo ovo. Jebalo ih odmaranje Antica za derbi, jebo ih derbi.

Alimpijevic epski zasrao, uradio je sve sto je mogao da izgubimo. Posebno se istice TO posle kojeg Rocesti ne pipa loptu a zavrsio je jedno pet napada pre toga.

samo_opusteno

Konačno kraj kosmara.

Ne kapiram Dobrica 4 minuta, rotacija suzena maksimalno. Klupa nam je nevidjeni krs, neverovatno koliko su usrali u selekciji.

Edited by samo_opusteno

assignment

Dobro, sta na kraju ocekivati od ekipe kojoj je fucking Bjelica glavni suter za 3 i glavni igrac na poziciji?!?!

Ovo sto je odigrao do sada je bilo nestvarno za njega, ovo veceras je vec Bjelica od prosle godine uz mnooogo vecu minutazu i stetu...

pbg12345

ocajan nivo kosarke, sudije se odlicno uklopile

a zvezdina najgora el utakmica dugo vremena unazad

alimpije najodgovorniji za poraz, mada i ekipa je osakacena bez antica i rocestijem u ovakvom stanju

kad je vec tako, mogao je makar malo vise da "mesa", iz nepoznatog razloga dobric je igrao jako malo, a apica je drzao svega dva minuta. siguran sam da bi on vise u napadu uradio u ovakvoj utakmici od nesretnog jovanovica i jankovica. doduse ovog drugog je isto uveo svega jednom na minut, dva, ovaj je to onako nezagrijan iskoristio da pripali jednu trojku

Ivo Petović

Jedna od onih utakmica koje je nemoguće dobiti. Samo sam čekao da vidim način na koji ćemo zajebati sve što treba.

Radičević je u moru grozota uspeo da odigra najgoru utakmicu jednog igrača u EL ikad. Ono je bilo fascinantno - momak je hodao kao da su mu gađe i bukvalno pune.

Antić i Ročesti su preko 70% tima.

harper

Ja tacno ne mogu da se setim utakmice u Beogradu da smo dobili kad su nam sudili Fufis ili Zamojski. Grk je veceras upropastio Bjelicu inateci se s njim, potpuno ga je izbacio iz utakmice.

Edited by harper

pbg12345

koji vam je kurac sa bjelicom?

covek igra fenomenalno od pocetka sezone

veceras je malo vise silovao, samim tim i vise promasimao

ali nije to radio jer mu se tako digao kurac vec zato sto jednostavno nije imao ko drugi da da kos

svaka mu cast za trud i zalaganje i u odbrani i u napadu, bez njega bi ovo veceras izgledalo jos jadnije

Ivo Petović

btw, Partizan mnogo više zaslužuje EL od Zvezde, oni bi makar 10 soma skupili i na ovakvoj utakmici. 

Zvezda da se okrene fudbalu i branjenju Kosova. Taman Pero ove godine završava karijeru, sledeće nemam ni taj emotivni razlog da ih pratim.

btw 2, Lessort je epohalno, ali epohalno glup. 

Edited by Ivo Petović

harper

btw, Partizan mnogo više zaslužuje EL od Zvezde, oni bi makar 10 soma skupili i na ovakvoj utakmici. 

Zvezda da se okrene fudbalu i branjenju Kosova. Taman Pero ove godine završava karijeru, sledeće nemam ni taj emotivni razlog da ih pratim.

:lolol:

Kad god izgubimo ti se pretvoris u Zalosnu Sovu. Zasluzice Evroligu i Partizan, kad osvoji ABA ligu, nemoj da se sekiras.

Plajvi

Ne razumem, ovaj Radicevic kao da je igrao za Tamis do letos, a ne 5 godina u ACB. Imali smo dosta promasenih otvorenih suteva, na kraju bi  ovo lagano bilo +10, 15 da Rocesti nije izdivljao pred kraj i ubacio kojesta. :D 

Klupa nam je jeziva. 

assignment

btw 2, Lessort je epohalno, ali epohalno glup. 

Ma nemoj :lolol:

4 EL sezona u nizu, ljudi se malo zasitili i biraju a Bamberg nije neko ime....

Plajvi

Bilo bi puno da nije fuce, jbg ne moze covek sve da stigne u zivotu, cuj Partizan. :D

Edited by Plajvi

Ivo Petović

:lolol:

Kad god izgubimo ti se pretvoris u Zalosnu Sovu. Zasluzice Evroligu i Partizan, kad osvoji ABA ligu, nemoj da se sekiras.

Pa nije žalosna sova, konstatujem očigledno. Partizan ima 10 hiljada košarkaških navijača, Zvezda ima 3 hiljade (evo, ja sam jedan od tih, ali ne mogu da idem u halu, kad dolazim kući uveče). Da li će i ko osvojiti ABA - ne znam, ako se bilo šta dogodi Ročestiju i Peri, Zvezda neće sigurno.

Meni je ovo gotivan tim, naročito zbog Ročestija i Pere u kojeg sam sekošarkaški zaljubio kad sam ga prvi put video. Žao mi je što prolazi loše i nema podršku. 

Ivo Petović

Ma nemoj :lolol:

4 EL sezona u nizu, ljudi se malo zasitili i biraju a Bamberg nije neko ime....

Ne biraju oni ništa nego FK igra protiv Arsenala. Kraj priče. 4 EL sezone u nizu, a još ste osetljivi na sam pomen PArtizana. ccc