Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 17/18, 5. kolo Crvena Zvezda - Brose Bamberg, četvrtak 18h

Recommended Posts

Djolle

Videlo se da ne mozemo da okrenemo ovo. Jebalo ih odmaranje Antica za derbi, jebo ih derbi.

Na Twitteru napisao da mu dete ima nekih zdravstvenih problema...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Fakundo Sava

Ovo me podseća na prošlogodišnju protiv Baskonie,drže nas 6-10 razlika i vidiš da nema šanse da preokrenemo 

A igra raspad. Više su razmišljali o arsenalu 

Joe D

Bjelica uopšte nije silovao, šutevi su mu rezonski bili. Očigledno ima samopouzdanja, a i dobar je cele sezone, tako da mu se slovo nema progovoriti. Pogotovu kada se vidi sa kime igra. Neki igrači u ovom timu treba svaki koš u EL kao gol da slave, toliko su loši.

Briga me za njega btw, niti ga nešto posebno simpatišem, ali u ovom porazu njegova krivica je ponajmanja.

Hawaii Mate 9

Nesto i ne vidim da ga neko krivi za bilo sta, ne znam sa kim se raspravljas.

Problem je kod Milka sto ne moze od njega da se ocekuje visok nivo produkcije na nivou sezone. Em je mator, em godinama nije igrao ovo sto igra sad u Zvezdi, em covek nikad nije bio neki igrac sa visokim nivoom koriscenja i produkcije u karijeri. Tacnije, nije to problem Milka koliko ove Zvezda koja mnogo zavisi od njega jer nema adekvatnu zamenu(a optimalno bi on trebalo da bude zamena). Ali on licno igra izvan svih ocekivanja u datoj ulozi za sad i ne moze nista ne moze da mu se zameri.

Mil@n

Nesto i ne vidim da ga neko krivi za bilo sta, ne znam sa kim se raspravljas.

Možda da prvo pročitaš topik. Ovo sam našao na poslednje dve tri strane;

Dobro, sta na kraju ocekivati od ekipe kojoj je fucking Bjelica glavni suter za 3 i glavni igrac na poziciji?!?!

Ovo sto je odigrao do sada je bilo nestvarno za njega, ovo veceras je vec Bjelica od prosle godine uz mnooogo vecu minutazu i stetu...

Jbg, to je to

Bjelica se vratio u proslogodisnji cigla mod

Shaq

ko sto sam i kazao pre neki dan, bez pera ovo nismo mogli da pobedimo..

mada je danas bila takva utakmica, da je ne bi dobili jos 3 meseca da se igrala, em u kontra ritmu, em jos bolesne sudije i to je to, iako je na momente delovalo da mozemo da ih okrenemo..

daklem ovo danas je bilo iz kategorije onih  tekmi kao sa zalgirisom, baskonijom, pa i cibonom onomad u 1/2.. i nema tu sta..

no i onako nemamo nikakav imperativ u el, pa se nema sta puno ni zamerati :fantom:

Edited by Shaq

FPLS

Pa dobro, sutirao je 1/7 uglavnom iz otvorenih pozicija. To je fakat podsetilo na proslosezonsko ciglarenje ali niko ne kaze da je on krivac za bilo sta. Imao je do sad nerealne procente i igra iznad svih ocekivanja.

Veceras je najvise Feldin podbacio. Uz izostanak Pera da malo primiri sudije i bocne 2-3 trojke, kao i Alimpija i Radicevica u retard modu nije se moglo vise od casnog poraza.

Mil@n

Ja ne mislim da igra van svih očekivanja, doduše, igra bolje nego što je očekivano, ali nisam nešto preterano iznenađen. To je samo pokazatelj koliko na igru igrača utiče mentalna strana. Bjelica je znao da će imati veću minutažu, svestan je da je manja konkurencija u timu, manje strahuje od podbačaja i igra pod manjim pritiskom jer boljih na toj poziciji nema, preuzima odgovornost i više šuteva - i eto ga, igra odlično celu sezonu. Odprilike kao što se namestilo Simonu prošle godine, tako je njemu ova. 

Meni je zasmetalo što se pored svih raspada večeras on (i samo on) istekao u par navrata tj postova, kako god da je odigrao, nije bio ni u najgorih pet na terenu. Uostalom, o čemu pričamo? 11 poena, 45% za 2, ok, podbacio za tri 1-7, i 7 skokova - klasično preterivanje. 

Edited by Mil@n

kralj

Ja ne mislim da igra van svih očekivanja, doduše, igra bolje nego što je očekivano, ali nisam nešto preterano iznenađen. To je samo pokazatelj koliko na igru igrača utiče mentalna strana. Bjelica je znao da će imati veću minutažu, svestan je da je manja konkurencija u timu, manje strahuje od podbačaja i igra pod manjim pritiskom jer boljih na toj poziciji nema, preuzima odgovornost i više šuteva - i eto ga, igra odlično celu sezonu. Odprilike kao što se namestilo Simonu prošle godine, tako je njemu ova.

Meni je zasmetalo što se pored svih raspada večeras on (i samo on) istekao u par navrata tj postova, kako god da je odigrao, nije bio ni u najgorih pet na terenu. Uostalom, o čemu pričamo? 11 poena, 45% za 2, ok, podbacio za tri 1-7, i 7 skokova - klasično preterivanje.

Kakvo preterivanje? Bjelica može da proizvede neki instant rezultat na uzirku 2-3 utakmice. Klub koji računa na njegov konstantan doprinos koji pravi razliku u uleb kupu bi se neuspešno borio za prolaz.

Bez Pere smo smešni. Makedonija je onomad manje zavisila od njega

Sent from my iPhone using Tapatalk

kralj

Ne biraju oni ništa nego FK igra protiv Arsenala. Kraj priče. 4 EL sezone u nizu, a još ste osetljivi na sam pomen PArtizana. ccc

Jbg Ivo ti si taj koji je osetljiv čim povlačiš paralele.

Valjda je fudbalski Partizan bio onoliko danas neposećen jerbo jse 10 soma košarkaške publike ipak odlučilo da na tv-u gleda bambergovanje.

Istina, prilično sam ubeđen da bismo u Pioniru ovo izvukli.

Mil@n

@Kralj

Bjelica na 5 tekmi EL beleži skoro 17 poena, šutira 46% za tri i 51% za dva, sa 4 skoka u proseku. To je sjajna statistika za bilo koga pa i njega. I garantujem ti, neće se puno promeniti do kraja sezone osim možda u procentu za 3. 

Nikodije

Najbolje da je milko problem u situaciji gde gine na svakoj utakmici i odradi puno toga, a imamo neupotrebljive j&j, kao i lesora koji naizgled ima dobru statistiku, al kad ga gledas vidis kakav je to bikini. Mnogo zavisimo od igraca koji imaju 32, 33 i 35 godina, to je problem ovog tima.

assignment

Kakvo preterivanje? Bjelica može da proizvede neki instant rezultat na uzirku 2-3 utakmice. Klub koji računa na njegov konstantan doprinos koji pravi razliku u uleb kupu bi se neuspešno borio za prolaz.

Bez Pere smo smešni. Makedonija je onomad manje zavisila od njega

Slicnog sam misljenja! 

@Kralj

Bjelica na 5 tekmi EL beleži skoro 17 poena, šutira 46% za tri i 51% za dva, sa 4 skoka u proseku. To je sjajna statistika za bilo koga pa i njega. I garantujem ti, neće se puno promeniti do kraja sezone osim možda u procentu za 3. 

Moze da se nadamo, ali nikako to nebih mogao da garantujem...

Meni je bio brainfart kada zadnju priliku da eventualno preokrenemo, posle tajm outa, Alimpije zove akciju za coveka koji je do tada sutirao trojke 1/6

Milko ne moze biti taj koji ce resavati i biti "go for guy" niti se moze uporedjivati sa Simonom od prosle godine

Edited by assignment

Nikodije

A ko je trebalo da resava ako ne rocesti ili milko, a ne moze ni rocesti bas sve? A ovi ostali su svi bili slabi, feldin nije postojao. Dobar je bio napad, rocesti je lepo izbacio, milko je bio sam, jbg nije usla.

Apollo Creed

Penis od tima i trenera... :fantom: naša jedina šansa za nešto uspešniju sezonu je da nas grobari nakantaju pa da dovedemo nekoga.

Jedini problem je što nam ne fali 1 nego minimum jedno 3 igrača :fantom:

Nikodije

Pre bih rekao da imamo visak igraca. E sad jbg, covara se letos malo zaigrao menadzera dajuci sebi oduska u izboru igraca i sa trenerom pocetnikom.