Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 17/18, 5. kolo Crvena Zvezda - Brose Bamberg, četvrtak 18h

Recommended Posts

Ros

uz poraz od zalgirisa, ovaj poraz je definitivno oprastanje od snova o F8.

tim od prosle godine bi imao sigurno 4:1, a verovatno i 5:0. 

btw, sudije su dosle da dosude pobedu bambergu

Ivo Petović

btw, sudjenje je stvarno bilo grozno. Ponekad se divim igračima na smirenosti i odsustvu nasilnih pokreta u pravcu govnara.

Ros

nemacki komentator je prvo nerado priznavao greske sudije, a posle nesportskog lazicu vise nije ni komentarisao.

levi

Preklapa se utakmica sa Arsenalom,  u čemu je problem. Pa opet je bio pun Pionir u Areni.

Ranije se samo završnica igrala u Areni, ne može cele godine da bude isto loženje

A ako su pomerili Bacelonu i žrtvovali dan odmora pred duplu nedelju, mogli su i sada, sutra bi prodali koju kartu više

assignment

Ne biraju oni ništa nego FK igra protiv Arsenala. Kraj priče. 4 EL sezone u nizu, a još ste osetljivi na sam pomen PArtizana. ccc

Ma koji, nije to setljivost nego po automatizmu :lolol:

Joe D

Preklapa se utakmica sa Arsenalom,  u čemu je problem. 

ne moze od arene do londona da se stigne za sat vremena

samo_opusteno

Pa nije žalosna sova, konstatujem očigledno. Partizan ima 10 hiljada košarkaških navijača, Zvezda ima 3 hiljade (evo, ja sam jedan od tih, ali ne mogu da idem u halu, kad dolazim kući uveče). Da li će i ko osvojiti ABA - ne znam, ako se bilo šta dogodi Ročestiju i Peri, Zvezda neće sigurno.

Meni je ovo gotivan tim, naročito zbog Ročestija i Pere u kojeg sam sekošarkaški zaljubio kad sam ga prvi put video. Žao mi je što prolazi loše i nema podršku.

Koliko si smorio sa autosovinizmom sto nacionalnim sto klupskim nisi svestan.

Zvezda je za razliku od tog Partizana koji ima milion kosarkaskih navijaca igrala u Areni kad god je mogla (Partizan prvi krug uvek u Pioniru) i uglavnom je lepo punila, sad se ljudi malo zasitili zbog sistema takmičenja od 30 garantovanih utakmica + uspesi FK-a odvukli energiju.

Plajvi

I onih sezona kad se igralo po grupama, uvek sam bio duplo napaljeniji u prvom krugu, kad smo ulazili u 16 jeo sam kokice i uzivao. Sad smo tu po defaultu. :D Isto tako s fucom, napadi panike protiv Ludogoreca i Krasnodara, posle toga ladi dadi. 

samo_opusteno

I onih sezona kad se igralo po grupama, uvek sam bio duplo napaljeniji u prvom krugu, kad smo ulazili u 16 jeo sam kokice i uzivao. Sad smo tu po defaultu. :D Isto tako s fucom, napadi panike protiv Ludogoreca i Krasnodara, posle toga ladi dadi.

Pa to, ranije su utakmice imale veci znacaj jer je svaka bila na noz za top 16, sada liga od 30 kola, na svom primeru smo videli da ni 16 pobeda ne garantuje nista.

Nikodije

Konačno kraj kosmara.

Ne kapiram Dobrica 4 minuta, rotacija suzena maksimalno. Klupa nam je nevidjeni krs, neverovatno koliko su usrali u selekciji.

Za ta 4 minuta svaki njihov kos je pao preko njega.

Bamberg je bolji tim sa boljom igrom i protokom, bez pere mi tesko mozemo da dobijamo na ovom nivou, cela utakmica u nekom kontraritmu. Al nista strasno, i proslogodisnji tim koji je bio za klasu jaci umeo je da ima ovakve utakmice, secam se koliko su grozne bile utakmice protiv baskonije i zalgirisa u bg.

Apollo Creed

ovaj Radičević je najgori igrač na svetu.

Toni Sumaher

Pa nije žalosna sova, konstatujem očigledno. Partizan ima 10 hiljada košarkaških navijača, Zvezda ima 3 hiljade (evo, ja sam jedan od tih, ali ne mogu da idem u halu, kad dolazim kući uveče). Da li će i ko osvojiti ABA - ne znam, ako se bilo šta dogodi Ročestiju i Peri, Zvezda neće sigurno.

Meni je ovo gotivan tim, naročito zbog Ročestija i Pere u kojeg sam sekošarkaški zaljubio kad sam ga prvi put video. Žao mi je što prolazi loše i nema podršku. 

A dobro, nije skor toliko dominantan, ali i to je rezultat dosta duzeg niza igranja u EL.

Sudije su vas ozbiljno zaklale par puta, ali nekako se videlo i bez toga da gubite. Ipak je premazan Trinkijeri za Alimpa.

pbg12345

ne moze od arene do londona da se stigne za sat vremena

lagano se stize

cak i sa ovim suludim guzvama u kneza milosa :fantom:

Edited by pbg12345

harper

A dobro, nije skor toliko dominantan, ali i to je rezultat dosta duzeg niza igranja u EL.

Sudije su vas ozbiljno zaklale par puta, ali nekako se videlo i bez toga da gubite. Ipak je premazan Trinkijeri za Alimpa.

Ma, pusti Petovica, on kad se razocara ne zna gde bije. Ako na nesto Zvezda ne moze da se zali to je poseta na njenim evroligaskim utakmicama. Nije ovo ni prva ni poslednja evroligaska utakmica ni Zvezde ni Partizana sa "samo" 6 hiljada ljudi u hali, samo se u Areni, za razliku od Pionira, vidi koliko je to skromna poseta.

Mil@n

Bjelica uopšte nije silovao, šutevi su mu rezonski bili. Očigledno ima samopouzdanja, a i dobar je cele sezone, tako da mu se slovo nema progovoriti. Pogotovu kada se vidi sa kime igra. Neki igrači u ovom timu treba svaki koš u EL kao gol da slave, toliko su loši.

Briga me za njega btw, niti ga nešto posebno simpatišem, ali u ovom porazu njegova krivica je ponajmanja.

Hawaii Mate 9

Edited by Mil@n