Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 17/18, 4. kolo Crvena Zvezda - Maccabi, cetvrtak 19h

Recommended Posts

Plajvi

Od onoga sto se ja secam, imaju 0-5, mi smo ih karali 2x, vi 3. Mozda ste igrali jos puta s njima u Areni, ali se ne secam. (2x u plejofu onda, i jednom u onoj sezoni s Bogdanom i Kinsijem), mi smo ih cepnuli juce i u onoj sezoni s Vilijamsom i Kalinicem. 2 smo igrali u Pioniru (racunam samo ULEB), prosle godine smo ih unistili, a ispusili onda kad je Nelson skliznuo u zadnjem napadu u prvoj Radonjinoj EL, jurili smo tipa -20 i imali napad za pobedu. 

Milogled Bluff

Tako se i meni cini

Zli Gli

Ne znam sto kukate toliko za posetu, prazan je bio kompletan gornji deo ili prsten ili kako vec (uz mozda stotinak njih nasumicno razbacanih gore) ali dole je 95% bilo popunjeno i uopste nisam imao utisak da je atomsfera tuzna. Cak naprotiv, meni je ovo danas navijanje bilo odlicno, verovatno je ekipa najvernijih dosla u okrnjenom sastavu (videh vise dece u tom delu nego inace) pa nisu pevali one neke kosovske bojeve i sta ti ja znam nego se bolje pratio tok desavanja na mecu i urlalo se i i zvizdalo po potrebi. Isao sam jedno 15ak puta u zadnje tri sezone, jednom u Pionir i ostalo u Arenu, i ovo je bila jedna od najboljih utakmica po pitanju atmosfere. Mi nikad slabiji igracki, nikad manje ljudi procentualno, i onda su valjda svi prisutni dali sve od sebe da se to sve isprati kako treba a ne nekim navijanjem radi reda. I eto, dobili smo renomiranog protivnika.

Sto se tice samog meca, ne znam koji kurac je Lazic cuvao Tomasa kad se videlo da ne moze, manji je mnogo i slabiji, mada se kasnije ispostavilo da nije mogao niko. Pre njihovog zadnjeg napada sam rekao da bi bila kosmicka pravda da on promasi za pobedu, ipak bi mu bilo previse. Kod nas, uz tonu gresaka, svi dobri. Realno numemo mnogo ali se borimo kao lavovi, bas mi je nekako draga ova ekipica.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

beeva

Nece nesto dobro da se desi, ukenjalo nas sa trenerima u kk i fk

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

Shaq

ne znam bas za kk, bumo vidli..

a stos tice posete, bilo je 10k,  pustite zle jezike. :fantom:

Joe D

Mogao je Alimpije da stavi Lazarevica na Tomasa malo i u drugom poluvremenu, ali reklo bi se da mu jos nije izraslo dovoljno muda pa je isao na sigurniju varijantu. Sad smo prosli zajeban niz utakmica, pa ce valjda svi da se opuste malo.

renne

a stos tice posete, bilo je 10k,  pustite zle jezike. :fantom:

zvanično 8230

samo_opusteno

Dobro je sto smo sada u Beogradu 15-ak dana, valjalo bi dobiti Bamberg i derbi pa naspanovani u Malagu na mesto Simonovog zlocina.

Iako se cinilo da cemo sakupljati pobede u EL deluje da smo opet konkurentni.

Shaq

to je standardno  da smanjuju za po 1,5-2k fenova..

isto ko sto i u pioniru bude po 8k, a zvanicno prijave po 5,5-6k...  :fantom:

levi

Koliko znači kultura pobeđivanja i neskidanja gaća kad ne ide -_-  Radonja kad je došao u ono rasulo od kluba trebalo mu je skoro dve god da prelomi jednu ovakvu utakmicu i dobije nekog od giganata, a Alimpije u prvih mesec dana već Barca i Makabi, i to na mišiće.

renne

Pa sad imamo ono nešto što je Partizan godinama imao igrajući EL

Nikodije

Pomaze mu to sto ima iskusne evroligaske kajle kao sto su rocesti, feldin, milko, pero, sada vec i laza... radonja je u svojim prvim sezonama imao uglavnom evroligaske pocetnike, a nikada ovako iskusan tim. U petorci koja je juce odigrala skoro celo drugo poluvreme najmladji je bio laza sa 28 godina. Valjda ce ovi rezervisti u nastavku sezone moci da pruze veci doprinos.

Shaq

jankovic ima problem sa iq-om(kosarkaskim)..

svakako da nije bas toliko beskoristan kakvim se trenutno prikazuje, al ne treba ocekivati ni bob zna kakve partije od njega..

razlika izmedju njega i jovanovica, je ta sto jovanovic ne ide dalje od opanaka, dok je stefan utripovao da je kevin love..

al sustina problema je sto je jovanovic doveden kao treca opcija(te u tom smislu je svakako opravdao svoja ocekivanja), dok je stefan doveden kao prva, a svojim partijama ne bi opravdao ni da je doveden kao treca opcija... :fantom:

Nikodije

ne mozemo da nagadjamo ko je od njih doveden kao prva, ko kao druga, a ko kao treca opcija. oni su tu jer su imaoci srpskog pasosa za koje je procenjeno za imaju neku perspektivu. a zvezda nije makabi da svake godine promeni 9 amerikanaca i da tako pravi tim, odredjeni kontigent srpskih igraca sa dugorocnim ugovorima mora da postoji. videcemo, zasad to i ne izgleda nesto narocito, skupa sa radicevicem, ali tu su, valja ih ljuljati.

Edited by Nikodije

Segundo

Ne znam sto kukate toliko za posetu, prazan je bio kompletan gornji deo ili prsten ili kako vec (uz mozda stotinak njih nasumicno razbacanih gore) ali dole je 95% bilo popunjeno i uopste nisam imao utisak da je atomsfera tuzna. Cak naprotiv, meni je ovo danas navijanje bilo odlicno, verovatno je ekipa najvernijih dosla u okrnjenom sastavu (videh vise dece u tom delu nego inace) pa nisu pevali one neke kosovske bojeve i sta ti ja znam nego se bolje pratio tok desavanja na mecu i urlalo se i i zvizdalo po potrebi. Isao sam jedno 15ak puta u zadnje tri sezone, jednom u Pionir i ostalo u Arenu, i ovo je bila jedna od najboljih utakmica po pitanju atmosfere. Mi nikad slabiji igracki, nikad manje ljudi procentualno, i onda su valjda svi prisutni dali sve od sebe da se to sve isprati kako treba a ne nekim navijanjem radi reda. I eto, dobili smo renomiranog protivnika.

Sto se tice samog meca, ne znam koji kurac je Lazic cuvao Tomasa kad se videlo da ne moze, manji je mnogo i slabiji, mada se kasnije ispostavilo da nije mogao niko. Pre njihovog zadnjeg napada sam rekao da bi bila kosmicka pravda da on promasi za pobedu, ipak bi mu bilo previse. Kod nas, uz tonu gresaka, svi dobri. Realno numemo mnogo ali se borimo kao lavovi, bas mi je nekako draga ova ekipica.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Bravo, potpisujem svaku reč. Da je moglo više, moglo je... Ali ljudi su kukali na slabu posetu i prethodnih sezona kada je znalo da dodje 10-15 protiv Strazbura, Valensije itd, pa Arena izgleda praznjikavo... Ali aloo, ko još u EL ima toliko ljudi na utakmicama, a da se ne igra protiv top 5 timova? Bacimo pogled na tribine kada gostujemo u Atini npr.

Btw, i u onoj sezoni sa Bobijem, MWillom i ekipom smo prvi put protiv Makabija igrali bez gornjeg prstena i atmosfera je bila milina.

Posle dugo vremena sam tekmu gledao sa ćaletom, kidamo se obojica od nervoze i kao sumanut vičem da mora Thomas da završava i da će promašiti... Sreći nije bilo kraja.

Bas su me obradovali sinoć, svaka čast, bravo za ekipu!

Sent from my HTC One using Tapatalk