Jump to content
IGNORED

EL 17/18, 3. kolo Himki - Crvena Zvezda, utorak 19,00h

Ros

Recommended Posts

• Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

22

• Jozef K.

11

• Nikodije

11

• levi

9

Top Posters In This Topic

Odraćemo ove papane u BG.Zadovoljan sam ekipom,ne raspadamo se na gostovanju.

Radičević malo živnuo.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Edited by elementary

A koja je to fora da Himki igrao prve tri tekme kuci?

Na momente smo dobro izgledali, pogotovo kada nas je isao sut... Feldin kako je poceo u 1/4 ponadao se da moze vise veceras ali mu je sut vec u 2/4 nestao i nije se vracao. Ali je posle davao po neki pas...

Radicevicu zabraniti sut spolja, a ostalo sto cini moze da pomogne, danas je imao po neki solidni ulaz.

Jovanovic je pokazao da zna nesto, njih dvoje imaju takodje brzinu koja nam inace opasno fali...

Sve u svemu, ritam 2 dana pa tekma, putovanje preko Zagreba  i opet se nismo obrukali, ja zadovoljan...

Davidovac po meni nista... Lessort dobar, ali ima on ogroman potencijal, definitvno nije promasaj...

missim jesmo izbegli masakr motornom pilom, al opet previse je gluposti danas bilo radjeno da bi mogli da kazemo da smo zadovoljni sitnim porazom.. :fantom:

Edited by Shaq

A koja je to fora da Himki igrao prve tri tekme kuci?

Kontam, da ne bi putovali naizmenicno milion km napred-nazad naizmenicno

Edited by Giggsy

Zar im nije isti k, posto i sad kad budu zaredjali 3 gostovanja u el imaju izmedju utakmice u vtb ligi pa opet moraju tamo-nazad?

Sent from my F8132 using Tapatalk

Imali su pre par godina isto tako neki trip, kad se top 16 igrao po grupama, bili su drugi u grupi dugo, i onda su morali tako da zavezu 3-4 gostovanja gde su ih svi izrokali i na kraju ispadnu. :D 

• Create New...