Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

Nije igrao Guardiola! Isto zbog povrede. Upada umesto Nedveda, koji tada nije bio u svom prajmu, iako je bio vicesampion Evrope sa Ceskom:

 

-------------------------------------Peruzzi------------------------------------------

 

----------------------M. Sanchis---------------P. Montero----------------------

 

Panucci-----------------------------------------------------------------------Irwin

 

--------------------Redondo-------------------Guardiola------------------------

   

-----------------------------------Rui Costa-----------------------------------------

 

Figo-----------------------------------------------------------------------------Giggs

 

---------------------------------------Weah--------------------------------------------

 

  

 

Tim broj 2:

 

-----------------------------------------V. Baia---------------------------------------

 

---------------------F. Couto---------------------------P. Andersson-----------

 

--------?---------------------------------------------------------------------Carboni

 

-------------------------------------R. Keane-----------------------------------------

  

----------------Nedved--------------------------------------Ginola----------------

  

-------------------------------------------Zola-----------------------------------------

  

-------------------------Shevchenko---------Romario---------------------------

 

 

Edited by Meazza
Link to comment

Znaci Basler, Rekoba, Elber, Efenberg... Sve imam utisak da smo jos nekog zesce dobrog zaboravili. Sta je sa ovim Juznoamerikancima koji se nisu kvalifikovali (osim Urugvajaca)?

Link to comment
2 minutes ago, Glass Joe said:

Hehe nadjoh desnog beka, Angloma koji nije imao sanse pored mladjeg Tirama

 

Hvala majstore. :thumbsup:

 

-------------------------------------Peruzzi------------------------------------------

 

----------------------M. Sanchis---------------Ferrara--------------------------

 

Panucci-----------------------------------------------------------------------Irwin

 

 --------------------Redondo-------------------Guardiola------------------------

    

-----------------------------------Rui Costa-----------------------------------------

 

Figo-----------------------------------------------------------------------------Giggs

 

 ---------------------------------------Weah--------------------------------------------

 

  

 

Tim broj 2:

 

-----------------------------------------V. Baia---------------------------------------

 

---------------------F. Couto---------------------------P. Montero--------------

 

Angloma------------------------------------------------------------------Carboni

 

-------------------------------------R. Keane-----------------------------------------

  

----------------Nedved--------------------------------------Ginola----------------

   

 -------------------------------------------Zola-----------------------------------------

  

 -------------------------Shevchenko---------Romario---------------------------

 

 

IZMENE: Effenberg, Elber, Recoba, M. Basler. 

Edited by Meazza
Link to comment
13 minutes ago, Meazza said:

 

Pa nije on ta liga ni blizu.

Koja liga nije? Igrao finale LŠ 97 i polufinale 98, u tom momentu leta 98 sigurno među strahopoštovanijm špicevima u Jevropi. Mada sam ja tad imao 11 godina, ne zameri ako mi je sećanje izbledelo. Valjda sam razumeo poentu, da biraš igrače koji su u tom momentu zasluživali da igraju na svetskom, a ne gledaš celokupan legacy. Ševčenko je tad, recimo, bio dosta mlad, a Vea pružao sve bleđe partije.

 

Promakao ti je i Sami Kufur u odbrani, ako je tvoja liga. :tongue:

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Koja liga nije? Igrao finale LŠ 97 i polufinale 98, u tom momentu leta 98 sigurno među strahopoštovanijm špicevima u Jevropi. Mada sam ja tad imao 11 godina, ne zameri ako mi je sećanje izbledelo. Valjda sam razumeo poentu, da biraš igrače koji su u tom momentu zasluživali da igraju na svetskom, a ne gledaš celokupan legacy. Ševčenko je tad, recimo, bio dosta mlad, a Vea pružao sve bleđe partije.

 

Promakao ti je i Sami Kufur u odbrani, ako je tvoja liga. :tongue:

 

Sevcenko je briljirao u LS u Dinamu (cuveni het-trik protiv Barse), bio je igrac o kojem se bas mnogo pricalo tada, dobro se secam toga. :) 

 

Naravno da je Chapuisat zasluzivao da igra na svetskom, ali ne pre Sheve, pa ni Elbera IMHO. A sto se tice Vee, mozda si tu u pravu, jeste pruzao sve bledje partije u odnosu na 95 kad je dobio zlatnu loptu, mada je sledece sezone igrao zaista odlicno. Moram o tome da razmislim.

Link to comment

...

12 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Promakao ti je i Sami Kufur u odbrani, ako je tvoja liga. :tongue:

 

Koliko znam, Kufura pamte navijaci Bajerna po ona dva primljena gola u finalu LS. Van toga se ne secam.

Link to comment

-------------------------------------Peruzzi------------------------------------------

 

----------------------M. Sanchis---------------Ferrara--------------------------

 

Panucci-----------------------------------------------------------------------Irwin

 

 --------------------Redondo-------------------Guardiola------------------------

    

-----------------------------------Rui Costa-----------------------------------------

 

Figo-----------------------------------------------------------------------------Giggs

 

  ----------------------------------Shevchenko--------------------------------------

 

  

 

Tim broj 2:

 

-----------------------------------------V. Baia---------------------------------------

 

---------------------F. Couto---------------------------P. Montero--------------

 

Angloma------------------------------------------------------------------Carboni

 

-------------------------------------R. Keane-----------------------------------------

  

----------------Nedved--------------------------------------Ginola----------------

   

 -------------------------------------------Zola-----------------------------------------

   

  -------------------------Weah---------------------Romario----------------------

 

 

Edited by Meazza
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...