Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

34 minutes ago, Joe D said:

Manu je bio povredjen u finalu u Indijanopolisu, ako se dobro secam. Igrao je nesto malo.

 

Da, bez nekog ucinka..

Link to comment

Kako sam pizdeo na njega,psovao sam ga tresla se kuća u pet ujutru,prvo finale protiv Majamija.Gubi lopte,promašuje prazan koš ,sapliće se ali jebiga 

ne možeš da ga ne voliš .Što bi rekao Greg - Thats Manu.

Oprostio se od njega prošle godine,pustio koju suzu ali častio nas je sa još nekoliko odličnih partija ,još jedna plej of serija

Neverovatno da argentinska košarka posle te čuvene generacije nije dala ni jednog pristojnog košarkaša,a kakva je to generacija,jedino na njihove pobede

nisam bio ljubomoran,južnoamerički srbi 

Link to comment

Govorim o toj  njihovoj generaciji    koja se pojavila  na kosarkaskoj sceni  niotkuda, nemaju oni vise takvog potencijala i boga pitaj kada ce ga opet imati . Ja ne bi menjao istoriju srpske kosarke, proslost i sadasnjost za tu njihovu Olimpijsku zlatnu medalju :D

Edited by Micko8
Link to comment

oni su u Atlanti 1996 na poluvremenu bili egal protiv USA. Od te zlatne generacije su im tada igrali samo Oberto i mislim da je bio i Wolkowisky.

naša omladinska generacija sa Bogdanovićem ih je na sveckom dosta tesno izbacila u 1/2 finalu. posle u finalu nas dobila Litva

 

Link to comment

Ma nemaju nikog zanimljivog od mladjih igraca, mozda ono krilo sto je bilo u Dalasu pre dve sezone ,  zavrsili su oni   kao neki faktor  u reprezentativnoj kosarci.

Link to comment

e neka si im rekao!

 

jbg, tako to ide, nekad se poklopi nekad ne

nije argentina bivsa juga, pa da na 10 godina izbacuje pregrst do jaja igraca

tad su imali pre svega djinobilija i skolu, ali se poklopilo da ima tu jos nekoliko do jaja likova

 

naicice opet verovatno nekad

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...