Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Najbolji beli bek svih vremena, madjionicar sa loptom koga je bilo uzivanje gledati, nemilosrdni ubica slepih miseva..

 

Za popularizaciju kosarke bih u skolama uveo obavezno pustanje Manuovih klipova..

 

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ode brat na zasluzeni odmor 

 

 

 

Nedostaje ovo...

 

Meni je ova blokada jedan od jačih odbrambenih poteza koja sam vido poslednjih godina, pogotovo što je od čoveka koji više nije mogo ni da se odlepi od zemlje, koliko je omatorio...

 

Link to comment

udario levoruk na levorukog.

đinobili mnogo mnogo inteligentan igrač.uvek je znao svoje limite i modifikovao svoju igru. igrač koji bi trebao da bude primer klincima. da sad počinjem da treniram on bi mi bio idol

Link to comment

Ih nedostaje mnogo ceka, kod njega to ni ne mozes sastaviti, nema smisla, komotno da se pravi top xyz. Nego mi smesno vidim trojka protiv OKC iz finala konfe, a nema kucanja iz finala, kako li je uspeo taj to da izostavi.

Link to comment
8 minutes ago, Host said:

Bog kosarke. Svi timovi u kojima je igrao su bili sampionski. U Italiji je uzeo titulu i Evroligu, sa reprezentacijom srusio mit o Dream Teamu, osvojio Olimpijadu i Svetsko (*), sa Spursima uzeo 4 titule i bio vazan deo transformacije od dekadentne igre do efikasne kosarke lepe za gledanje. Obozavao sam da ga gledam iako je bio floperski smrda.

 

(*) tj. brutalno pokraden.

jel ti bolji on ili kris malin?

Link to comment

veliki igrač

 

jedan od onih koji su menjali košarku

 

samo 2 puta je bio all star. let that sink in. 

Edited by theanswer
Link to comment

Manu bog otac, jedan od nekoliko mojih omiljenih ikada.

 

Ako ima ovde levorukih, verovatno mogu da potvrde dodatnu fasciniranost :)

 

Kucanje protiv Lejkersa i pas iza leđa za Parkera možda najbolje pokazuju raznovrsnost i jedinstvenost koju je pokazivao.

Link to comment

Manu, tip igrača zbog kojih se zavoli košarka. :Hail:

 

During the war...prvi put sam ga gledao još u Redjo Kalabriji i sećam se da sam nakon 2 minuta gledanja snimka pomislio...Ko je ovaj dečko i šta radi u Redjo Kalabriji?

 

U top poteze definitivno spada i onaj buzzer beater protiv nesrećne SCG u Atini.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Plus nas je ubio na OI, najavio raspad nase  reprezentativne kosarke, od njegovog  kosa u poslednjoj skeundi je i poceo nas sunovrat.

Nije. I u Sidneju (na OI) smo prosli k'o po kur@u... I bez Argentine.

Link to comment

Ali od tog njegovog kosa se bukvalno nismo sastavili  sve do 2009 godine. Neka  opasna karma nas je uhvatila protiv te Argentine, duplo nam je vraceno za ono finale u Indijanapolisu.

Edited by Micko8
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...