Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Bogami u kakvom su mu se izdanju pojavili saigrači, sudeći po do sad višenom, ako misli da prođe u finale Lebron će večeras morati da postigne bar 65-70 poena. 

Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

LBJ daje ispod 40 večeras i Seltiksi dobijaju.

Kako je krenuo, resio je da te demantuje po obe stavke

Link to comment

4 razlike na poluvremenu...nervozna tekma...Big Al mudro koristi svaki missmatch i najzasluzniji je za vodjstvo...Lebron imao par onih ulaza na silu, pravio faulove u napadu...sve u svemu, nije jos vreme za spavanje...bice ovde jos borbe to je sigurno

Link to comment

koliko god da se svercovao u odbrani, kapa dole...kantu od tima nositi citavu sezonu i uvesti u veliko finale, nije bas svakidasnja stvar

Link to comment

Rozier nestao s ove utakmice

Smart takodje ocajan u sutu (mada od njega i ne ocekujem da pogadja)

 

edit: Report: Raptors To Interview Spurs Assistant Coaches Ettore Messina And Ime Udoka

Edited by Have_Fun
Link to comment

nesto mi zao bostona

posebno sto verujem da ce bez obzira gsw ili hjuston pomesti klivlend 

i ovo je odlican rezultat, ali bi za njih bi finale bio fenomenalan uspeh i kruna odlicne sezone. rezultat iznad svih ocekivanja za njih ovako osakacene povredama

za klivlend, jos jedno finale dzejmsa. da upotpuni statistiku

 

njemu opet svaka cast, nije mi omiljen, ali ovo sto radi je brutalno

 

sledece sezone bezi sa istoka u neki vec izgradjen tim na zapadu, jer mu je jasno da sa godinom vise u ovakvom klivlendu nema sanse protiv bostona i file :fantom:

 

 

Link to comment

dobra je ovo ppp fora sa da upotpuni statistiku.. saigrači mu se kriju od lopte, čovek ima po 10-ak asista i ko zna još koliko bi ih imao da ovi znaju šta bi sa loptom.

slobodan sam reći da niko nikad od vilta ćembrlena nije bio ovako dominantan. šta ovaj nadčovek radi je neverovatno.

gde god pošao navijaću za njega.. 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...