Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

1 hour ago, Moća said:

Što? Navukao ga iskusno kao vola.

 

Ako "navukao ga iskusno kao vola" znači bacio se kao debil u čoveka koji laganim trkom trči u odbranu, onda si u pravu.

Ovako, jadnik običan. Meni je taj Harden freak totalni iako je jedan od najboljih poentera rutinera koje sam ikad gledao. 

Link to comment
1 hour ago, pacey defender said:

Pa ovaj faul Iglesa jeste sitnica. Sudili bi isto i da nije Harden u pitanju. 

 

Ne bi sudili jer nikome ne bi palo na pamet da napravi ovakvu sabaniju. Mada, verovatno je samo pitanje vremena kada ce ovakvi, lucidni, smekerski potezi dobiti na popularnosti league-wide.

Link to comment

Baš bih volio da jednom ostane na Grinu i da njemu pokuša da proda ovo nasađivanje i natovarivanje na leđa, kako bi bez jaja ostao :fantom: 

Link to comment

Fina rekapitulacija, hvala. Ovo pentranje po proticnicima i kurobecanje je verovatno najiritantnije, ali kosarku najvise unistava faul sudjen Georgeu (link #3). 

 

Zato sam rekao da to treba da bude fokus, a ne to što je nasadio Inglesa na faul. Takva suđenja smo imali priliku da vidimo, biće toga i dalje, takvo suđenje je neselektivno i ne sjebava igru koliko govori o igraču koji inicira takav faul. Ali ovi fauloivi koji mu se sude "pri šutu" su šešelj košarke™

Link to comment

Jbt, u fudbalu kad probaš da odglumiš penal dobiješ karton, a ovde ga nagrade umesto da mu sviraju tehničku (da je pravde).

Link to comment

Nadam se da ce Brada da se popisa po GSW kad pregazi ove seljake iz Jute. Bonus bi bio kad bi neko polomio picku Crowderu.

Link to comment
2 minutes ago, J.R. Cash said:

Nadam se da ce Brada da se popisa po GSW kad pregazi ove seljake iz Jute. Bonus bi bio kad bi neko polomio picku Crowderu.

 

+1000 4-2 protiv Jazza, 4-2 protiv GSW-a i onda suze LeBronove u finalu.

Link to comment
34 minutes ago, James Marshall said:

Baš bih volio da jednom ostane na Grinu i da njemu pokuša da proda ovo nasađivanje i natovarivanje na leđa, kako bi bez jaja ostao :fantom: 

 

pre bi mu poduvao jaja

 

oni primeri gore, uglavnom sudije koje sude faulove koji ne postoje, nije harden kriv.

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

 

oni primeri gore, uglavnom sudije koje sude faulove koji ne postoje, nije harden kriv.

Što nas sve ne sprečava da imamo stav o hardenovom iniciranju faulova, ne?

 

Ovoliki broj slučajeva (u sličnim okolnostima) pokazuje da se ne radi o pojedinačnim pogreškama iskudija. Harden je očigledno pronašao bug u sistemu i eksploatiše ga.

Link to comment

gore ima dosta primera gde je jednostavno greska sudija, bez iniciranja faula. ne trebaju nam primeri da harden to radi, to je jasno svakom ko je gledao 3 utakmice.

Link to comment

Pa ako ispratimo tu pravničku logiku, nizašta nije Brada kriv već sudije, naravno, što mu za ova šabanisanja ne daju tehničku, a imaju osnova. Za ova tovarenja na leđa ne moraju tehničku, već običan faul. Harden je samo seljačina bez obraza kojoj se to toleriše pa to onda koristi maksimalno, ali to je problem lige.

Link to comment

Harden je najbolji igrac ove sezone. Valjalo bi da se fokusiramo na to, a ne da se po tri strane kuka svaki put kad mu se dosudi sumnjiv faul. Pogotovo zato sto nije jedini igrac koji se bavi pecanjem faulova, samo je najuspesniji u tome.

 

Ajmo bolje da probamo da provalimo zasto pobogu Hjuston nije preuzimao 1-5 pnr sinoc. Moja teorija je da je preterna reakcija na nesto sto se desilo u drugom poluvremenu prve utakmice (koje, priznajem, nisam pazljivo gledao) ili Iluminati.

 

 

Link to comment

Naravno da je vrhunski igrač i da je pokidao ove (a i prethodnih sezona), i Ronaldo je, samo što je jebeni dajver pa mi nešto ne ide da navijam za njega, džabe sva vještina. Obično liga odreaguje na ovakve momente kad stvari odu predaleko, nekom korekcijom pravila ili tumačenja, košarka nije nikad toliko patila zbog ovakvih stvari kao fudbal, ali ima i ta strana priče ko je zvijezda i zbog koga se gledaju utakmice, pa što je dopušteno Jupiteru nije dopušteno volu. Ali meni iznuđivanje faulova nikad nije bilo nešto zbog čega sam gledao bilo koji sport, ne mogu gledati ova njegova prenemaganja na šutevima i ove pizdinske fore sa uplitanjem ruke protivniku. Mislim, sve se to može podvesti pod neko pravilo, ali to su formalistička natezanja. 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...