Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Jos jedan i necu vise o ovome. Ne znam sta je dozvoljeno na basketu kod Pejsija i Insajdera, ali je Bodiroga imao srecu da nije igrao basket sa njima. Bio bi ismejan.
 

 

Link to comment
2 hours ago, Host said:

 

 

Za trokorak si u pravu. Pojedini atleticari grckog porekla su nasli nacin da legalizuju trokorak i to jeste slucaj gde ograniceni skil donosi neogranicenu prednost. Ne smem da kazem koji da ne bih crko :fantom:

Janis pravi trokorake?

 

Daj link il crkni.:fantom:

Link to comment

Rekao je Borha odmah to vece da je silazna. Niko od sudija nije sudio pa nisu mogli ni gledati. Takodje su i Cavse pokrali na drugoj strani par momenata pre, kad su sudili da je Leabron igrao poslednji a nije jer je lopta pala na liniju, jbg.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

Nije sad da nešto branim Vestbruka, ima on milion mana, ali u zadnjm minutima je izgledalo da jedini on ima muda da šutne na koš. Jbg Džordž koji bi tu trebalo da bude i najbolji strelac da 7 poena za celu tekmu. Na kraju kako su se raspadali celu sezonu, tako su i prošli u plejofu. 

Svaka čast Mičelu pokidao ih je.

Link to comment
13 minutes ago, number_9 said:

Nije sad da nešto branim Vestbruka, ima on milion mana, ali u zadnjm minutima je izgledalo da jedini on ima muda da šutne na koš. Jbg Džordž koji bi tu trebalo da bude i najbolji strelac da 7 poena za celu tekmu. Na kraju kako su se raspadali celu sezonu, tako su i prošli u plejofu. 

Svaka čast Mičelu pokidao ih je.

Brate u zadnje dve tekme je sutnuo 90 puta kakvo crno opravdanje??? Da se obese svi komplet sa njim.

Link to comment
2 hours ago, Host said:

 

Prvi sekund klipa. U nastavku iskudija prica kako ne pravi Giannis korake i pokazuje situacije gde je to tacno, ali u prvom delu ima dosta situacija sa nesviranim koracima. Sta se desava: sudije kreativno tumace trenutak kad pocinje ulaz (oni to zovu gather) i na taj nacin legalizuju trokorak. 

 

Ne bih ja tu nista svirao.

 

A ja bih tacno svisao od muke da je OKC prosao. Utah je dvaput bolji tim i mnogo ce vise namuciti Houston.

Link to comment

u duhu price o podizanju stajne noge, zasto roling nisu koraci kako su to sudili u evroligi?  recimo, mitchell na 2:21

 

 

 

odnosno, roling ne bi bili koraci kada u ovom slucaju lijecu nogu ne bi ponovo spustao na pod, a ovako bi po svemu trebalo da budu.

Edited by Timmi
Link to comment

Dobro su se drzali Pelikani u 1/4.

A onda je u 2/4 palo unistavanje. 24-2 su napravili Warriorsi pred kraj poluvremena. 3/4 je bila samo nastavak mlevenja i stavljanje tacke na "i".

Green je bog kosarke, diktira i odbranu i napad. Pokretac ekipe. Fantastican kosarkas. U 2/4 je nekoliko puta procitao napade NOP-a. Bukvalno se odvajao od svog coveka i pozicionirao u reketu cekajuci da napad protivnika dodje do njega. Neverovatno.

Livingston <3 je jedan veliki gotivac. Najdraze mi je kad on uzme titulu.

Kad se instalira da igra ledjima, nema niceg lepseg.

KD nije nesto preterano silovao, ono sto je davao delovalo je tako lagano.

Iggy je pravi fajter. Tip igraca koji moras da imas za plejof.

Kretnja Klaya bez lopte je poezija. Ne moze da se cuva. A ima takvu "gravitaciju" da kad trci oko blokova pokupi na sebe pola protivnicke odbrane, pa neko od saigraca ostane uvek sam na ziceru.

 

Rondo je par puta dobio odbranu koju je na njemu igrao Kobi u jednom od finala. Niko ga ne cuva u dozvoljavaju mu sut, a on nesiguran.

Jrue i Mirota - losi.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...