Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Preteško je navijati za ove dabse, pogotovo bez Stefa a sa ovim Grinom (pa i Djurentom), vjerovatno finale sa Hjustonom će biti muka za odlučiti se ko je manje antipatičan. Ali Grin... Čovjek je Šešelj NBA, izvlači sve ono najgore i ne preza ni od čega,  nema blama, ne poštuje ništa. Baš je odvratan.

 

Jbg, ne izvukoše Sparsi, a bili su baš blizu.

Link to comment

Tako i ja, Draymond i jos par stvari me uvek odvracalo. A ono na papiru tesko ne voleti Stepha i Klaya, budaletine.

 

Solidna sezona za Spurse kad se pogledaju okolnosti. Manu vratieeee se ! :D

Link to comment
26 minutes ago, Host said:

Apstinentska kriza chickenwing Jokarinih navijaca je predivna za gledanje :wub:

 

Evo Seselja u akciji:

 

 

 

 

Ofulao si fusbal, meni se živo fućka za Jokaru, potpuno sam ravnodušan prema istom, Grin mi je odvratan godinama. Sinoć je par puta pravio faul tako da onemogući nastavak karijere protivniku, jebeš i košarku i pobjedu i sve, čovjek je više za MMA. Divljak potpuni. 

Link to comment

Pazi, cijenim ja to da je on specifičan šraf (sa očiglednim limitima) u ovakvoj mašineriji, da baš zbog toga što odudara mnogi u njemu vide tajnu uspjeha GSW, jeste on bitan dio te revolucije koju je GSW donio u NBA ali s vremena na vrijeme ima takve kvarne ispade da pored njega neki omraženi igrači iz Evrope djeluju simpatično. Sinoć je pred kraj utakmice tako divljački startovao na Oldridža, takav faul ne bi pravilo 95% igrača da je sedma utakmica finala. Kapiram ja i da dosta njegove pojave čini taj thug swag, da se on prima na tu priču da je bad boy, i da on i jeste tu zato što je borben a neki drugi su talentovaniji, ali mogao nekad da pomisli da i drugi žive od košarke i da je i nekim drugima košarka bila mogućnost izlaska iz govana. Ponekad on to previše shvata kao borbu za život 

 

A i voli po jajima da opali, možda nije nikog onemogućio da igra košarku ali je možda koja žena zakukala zbog njegovih akcija :lolol:

Link to comment
26 minutes ago, MiddleClass said:

Grin je igracina i car!

jaooj ne lupaj!

on bi 80-ih i 90-ih dobijao po pičci samo tako..nego su danas sve pičkice u nba.jedino mudo je debeli zek rendolf.

u embida ima materijala

mogu da zamislim grina vs anthony mason, onaj ludak iz niksa, drug đordanov ili barkli i gomila 

a ti si onaj što se divi milu i debelom rambu hehehe.mrčo si..

Link to comment
7 minutes ago, bradilko said:

onaj ludak iz niksa, drug đordanov

 

Uuuu, Charles Oakley :thumbup:

 

Guglajte tucu izmedju Barklija i Ouklija u predsezoni :D 

Link to comment
10 minutes ago, bradilko said:

jaooj ne lupaj!

on bi 80-ih i 90-ih dobijao po pičci samo tako..nego su danas sve pičkice u nba.

 

+1

gledao sam pre godinu-dve snimak treninga fudbalskog tima Spartansa i vidim baš ogromnog tight enda, zagledam se malo bolje kad to Draymond Greena. čoveka su fizički zlostavljali Dennard i ostali DBs Spartansa koji su od njega manji po 20 cm i 20kg. A sada on u NBA on glavni bully :laugh:

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...