Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

pa mislim da nisu toliki problem budzeti zvezde i partizana, vec kako se oni trose. nemaju monako i bajern veci budzet od zvezde pa su imali mnogo bolju el sezonu. mozda nominalno to jesu veci budzeti, ali tamo gomila para ode na porez, pa na kraju ispadne da zvezda zapravo ima veci budzet od njih. iako ce, naravno, covic da spinuje kako zvezda ima najmanji budzet u el, sto nije tacno. ovo koliko trose veciti je sasvim dovoljno, samo ostaje pitanje da li pare treba bacati na simona i zagorca ili se to moze bolje potrositi.

Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

pa mislim da nisu toliki problem budzeti zvezde i partizana, vec kako se oni trose. nemaju monako i bajern veci budzet od zvezde pa su imali mnogo bolju el sezonu. mozda nominalno to jesu veci budzeti, ali tamo gomila para ode na porez, pa na kraju ispadne da zvezda zapravo ima veci budzet od njih. iako ce, naravno, covic da spinuje kako zvezda ima najmanji budzet u el, sto nije tacno. ovo koliko trose veciti je sasvim dovoljno, samo ostaje pitanje da li pare treba bacati na simona i zagorca ili se to moze bolje potrositi.

 

To je potpuno nebitno. Ceka se taj funkcionalniji predlog za organizaciju takmicenja, drvljenje o tome kako se trose pare u Zvezdi i Partizanu je dosadno i nema veze s ovom temom.

Link to comment

ti si se dohvatio budzeta kao argumenta zasto bi veciti bili na zacelju, ja se uopste nisam time bavio niti pominjao budzete. samo kao odgovor na tvoj post kazem da oni imaju sasvim dobre budzete da bi ravnopravno ucestvovali.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

ti si se dohvatio budzeta kao argumenta zasto bi veciti bili na zacelju, ja se uopste nisam time bavio niti pominjao budzete. samo kao odgovor na tvoj post kazem da oni imaju sasvim dobre budzete da bi ravnopravno ucestvovali.

 

Nisam, to sam napisao usput u kontekstu price o tome da Zvezda i Partizan sa stanovista budzeta imaju projektovano mesto na dnu te nove Evrolige. Hiljadu puta smo srali ovde o tome kako Covic spinuje, kako se kod nas krade, kako nam je drzava kurac dok se u Nemackoj placa porez, nemam nikakvu zelju da po hiljadu i prvi put drvim o tome. Ako vec postoji neka prednost i sansa da ta dva kluba zabodu neko bolje mesto na tabeli pre ce to biti domaci teren nego velicina budzeta.

 

Uzgred, Monako i Bajern ove sezone imaju i veci ukupni budzet od Zvezde i veci budzet za plate igraca. Hteo si zapravo da kazes Zalgiris i Alba.

Link to comment

Chinanu Οnuaku navodno interesantan nekim EL ali i NBA timovima, od timova se pominju Makabi (igraju protiv njegovog tima u plej-ofu Izraelske lige) i Klivlend.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

pa mislim da nisu toliki problem budzeti zvezde i partizana, vec kako se oni trose. nemaju monako i bajern veci budzet od zvezde pa su imali mnogo bolju el sezonu. mozda nominalno to jesu veci budzeti, ali tamo gomila para ode na porez, pa na kraju ispadne da zvezda zapravo ima veci budzet od njih. iako ce, naravno, covic da spinuje kako zvezda ima najmanji budzet u el, sto nije tacno. ovo koliko trose veciti je sasvim dovoljno, samo ostaje pitanje da li pare treba bacati na simona i zagorca ili se to moze bolje potrositi.

 

Po svim brojkama, čak i sa relativnih stranih sajtova, mi imamo najmanji budzet. 

 

https://m.basketnews.com/news-159564-euroleague-team-budgets-2021-22-three-dominant-clubs.html

 

I prosto se čudim da čitam ovako nesto... 

Link to comment

Brandon Davies se navodno dogovorio sa Armanijem, Johannes Voigtmann navodno takodje blizu dogovora sa timom iz Milana.
Josh Nebo navodno u pregovorima sa Efesom, Shane Larkin navodno ima ponudu Efesa za novi 2-godisnji ugovor za ukupnu cifru od 7 miliona eura.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...