Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

67 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      7
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      40


Recommended Posts

praktično treća titula u nizu. ako je pre dve god i bilo dileme da li su tim za reg deo sezone i da li bi se raspali u plej ofu, sad se zna da ne bi

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Zadnja odbrana Reala.:blink:

 

Larkin prodao sve ali Vasa i Plajs izgurase utakmicu prakticno sami samcati.


I Singlton je odradio veliki poso - kradena i kucanje kad su okretali, ofanzivni skokovi i onaj dobar faul na Tavaresu. Larkin 2x fula sam k'o duh, ovo je Vasin tim. Iskreirao je boga oca, da su pogadjali bar pola dobili bi 10 razlike glat. 

Edited by Plajvi
  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Nije da volim Efes, ali da li bilo ko može da navija za jbni real madrid? Nevezano čak i za sport...

Zasto?  Naravno da moze i to je skroz okej.

 

Ja sam inace navijao za Efes.

Link to comment

Ceo zivot foliraju i kradu, prirodni impuls mi je da navijam za Buducnost ili Partizan protiv njih, a za ostale da ne pricam. Jedino mi jos Panatinaikos ide na dzigericu toliko, ali su vec dugo kese pa nije ni vazno. 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Real institucija fudbala i košarke, da ništa do sada nisu u radili, samo ovo kako su došli do finala CL i EL ove sezone je za poštovanje i za  1 dvd[emoji769]
 
i Efes koji tri god dominira Evroligom, igaju najčistiju moguću napadačku košarku bez kalkulisanja, sa Vasom mvp-em, whats not to like

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, Mil@n said:

Nije da volim Efes, ali da li bilo ko može da navija za jbni real madrid? Nevezano čak i za sport...

 

Neverovatni su. Celu utakmicu biju kao nenormalni, prvi put kad im je dosudjeno nesto iole sumnjivo Laso je odmah skocio na sudiju a dva najiskusnija igraca na drugu dvojicu sudija, kao po komandi. Em iskusna ekipa, em Spanci, znaju sve trikove. Mada, taj ratnicki ritam koji su nametnuli im se na kraju obio o glavu, crkli su. Vrata od stale nisu mogli da pogode poslednjih sedam-osam minuta.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...