Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

Barsa - Bajern 3:2

Real- Makabi 3:2

Milano - Efes 3:1

Olimpijakos - Monako 3:2

 

Barsa - Real -> Barsa

Milano - Olimpijakos -> Olimpijakos 

osvaja Olimpijakos

Edited by zmanic
Link to comment

Darrun Hilliard se izgleda povredio na sinocnoj utakmici sa Barselonom, u pitanju je povreda ramena.
Derrick Walton navodno interesantan Panatinaikosu, on je vec igrao u EL za Asvel i Zalgiris.

Link to comment

Macabi se kladio na lošu formu Reala, ali zaboravili su da je forma prolazna a klasa večna

 

U svim ostalim serijama 1:1, Efes bi trebalo da završi kod kuće, a u Barceloni i Pireju da budu majstorice

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Herojska pogibija Hajnsa i Datomea u Istanbulu ali ih prodadose saigraci na kraju.

Pre svih Devon Hall. Ne znam kako ga Mesina nije odrobijao. Prvo igra nogom i daje Efesu 14 umesto 5 sekundi, a onda pravi najgluplji faul u istoriji glupanstva na Singltonu. Doduše i Ricci se trudio.

Link to comment
7 minutes ago, fandorin said:

Pre svih Devon Hall. Ne znam kako ga Mesina nije odrobijao. Prvo igra nogom i daje Efesu 14 umesto 5 sekundi, a onda pravi najgluplji faul u istoriji glupanstva na Singltonu. Doduše i Ricci se trudio.

 

Za Ricija sam tacno znao kad je dao onaj sut pred kraj i krenuo onako dziberski da duva u prste da ce da zasere sve do kraja ali da, Hol je bio odlucujuci faktor. S druge strane Micic Vasa hladan kao spricer. Na kraju se videla razlika izmedju ekipe koja je navikla da igra ove utakmice i ekipe koja se tek probija u borbe za trofej, tacno su jedino Hajns i Datome kao trofejni igraci bili najbolji kad je bilo najgusce.

 

Mesina se kao i Radonja kockao sa sutem Plajsa i isto i prosao. Lik im je spakovao 25 poena sutem 9/10, od toga 3/3 trojke.

Link to comment

Bio sam ubeđen da je taj genijalni faul napravio Ricci :unsure:, ako mislimo na onaj posle def. skoka Singltona?

 

Ma i shields se nije proslavio, prvo onaj faul u napadu, a onda i otvorena promašena trojka za izjednačenje.

Edited by Profesionalac
Link to comment
28 minutes ago, Profesionalac said:

Bio sam ubeđen da je taj genijalni faul napravio Ricci :unsure:, ako mislimo na onaj posle def. skoka Singltona?

 

Ma i shields se nije proslavio, prvo onaj faul u napadu, a onda i otvorena promašena trojka za izjednačenje.

 

I Serhio Rodrigez, plej od 100 godina koji pusta da istekne vreme tako sto ne uzima sut nego podvaljuje loptu Hajnsu. Prodali su neverovatnu partiju Hajnsa, on je uvek bio strasan igrac ali ne mogu da se setim da je ikada odigrao ovakvu hustle utakmicu. Mislim da je imao nekih 8-9 skokova u napadu. I Datome dok nije crk'o. Drugi su bas ostali duzni Mesini i navijacima Armanija. Nije ni Efes blistao, na kraju su dobili na iskustvo i zivce. Kako je Vasa spakovao dva bacanja za pobedu, kao u bazen da je bacao loptu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...