Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

67 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      7
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      40


Recommended Posts

On 4.3.2022. at 20:57, Plajvi said:

Nesrece naravno da nisu iste, ali sportske posledice jesu. Jedni nemaju aerodrom i halu, drugi nemaju love, treci put nije ni zavrsena sezona - sva ta 3x nismo na terenu izborili EL. Sad ne bismo izborili mesto u 8 ni u ludilu da nije rata, imali smo 4-5 pobeda manje od osmog, na desetak kola do kraja, to ni Real ne bi nadoknadio. Prosli put je Dr. Nebojsa pricao u fazonu 'bili smo u super formi, izborili bi EL PO i lagano ugazili sve u ABA s treceg mesta na tabeli, samo da nije prokletog virusa.'

Mislim ono, kapiram da nema smisla razdvajati, nismo kao kosarkastvo fenstvo zasluzni za izazivanje bilo koje od tih nevolja, prihvatili smo prethodne 3, prihvaticemo i ovo. Nema se potrebe osecati krivim i nedostojnim. 

Nisu krivi ni za sta ni ovi sto su izbaceni, za sta mogu biti krivi Bili Beron, Klajburn, Odzej Mejo i drugari, ljudi k'o i mi. 

Ajmo još jednom, možda će ovog puta upaliti. Te sezone kada se f4 igrao u Laktašima, mi, a pod tim mislim na KKCZ, jesmo na terenu izborili EL jer je pre tog turnira izglasano da u EL idu finalisti. Ne znam šta bi se desilo da su polufinala dobili Radnički i Igokea, ali, jbg, nije se desilo. 

Link to comment

Ko je glasao za to, Covic? :D

 

Ne zezaj, nevezano za to sto je Zvezda upala u EL ili neko drugi, celu sezonu se pricalo da prvi u ligaskom delu ide u EL, a onda je iznenada promenjeno pravilo pred sam final4, kao Laktasi su premali, nema aerodroma, itd, sta god, nebitno, regularna takmicenja ne menjaju pravila u toku sezone i pred samo finale.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, goofs said:

Ko je glasao za to, Covic? :D

 

Ne zezaj, nevezano za to sto je Zvezda upala u EL ili neko drugi, celu sezonu se pricalo da prvi u ligaskom delu ide u EL, a onda je iznenada promenjeno pravilo pred sam final4, kao Laktasi su premali, nema aerodroma, itd, sta god, nebitno, regularna takmicenja ne menjaju pravila u toku sezone i pred samo finale.

 

To je izgleda bilo iznenada jedino ako navijas za Partizan. Bartomeu je dobrih par meseci pre zavrsnice ABA lige nekoliko puta jasno rekao da ekipa koja ne ispuni uslove nece igrati Evroligu. To se ne bi promenilo ni da su ostala stara pravila po kojima prvi u regularnom delu ide u Evroligu. Naravno da to nije sportski, kao sto nista oko Evrolige nije sportski, ali tvrditi da je Covic to izglasao, uredio ili na neki drugi nacin obezbedio je komicna.

Link to comment

Propozicije su menjane u sred sezone, bilo je pre pocetka sezone da ce pobednik regularnog dela i osvajac PO ici u EL, (a ako se desi da to bude ista ekipa, onda drugi ucesnik da bude finalista plejofa), a trebalo je da imamo i treceg ucesnika (tad su se jos igrale i one kvalifikacije, secam se da je te sezone Lijetuvos Ritas prosao i posle bio sa Zvezdom u grupi).

Onda kad je nicim izazvana Igokea pocela da puni sve redom i postalo jasno da nece posustati, onda jbg hala, aerodrom. Da su Zvezda, Partizan, Olimpija, Cedevita, Buducnost ili Cibona bolje poceli sezonu, siguran sam da propozicije ne bi ni menjali. 

Na kraju je Partizan otisao kao osvajac, Zvezda kao finalista, a Igokea i Radnicki dobili kurac da izbiju oci. 

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment
On 8.2.2022. at 20:49, theanswer said:

Da li je moj prijatelj @Banjo banovan ili? Ako može da uplati 20e za opkladu sa početka sezone ali ne meni nego nek nadje neki dostojan humanitarni povod po sopstvenoj želji

 

 

Zdravo zivo. :)

 

kako stojimo oko opklade, nisam nesto pratio u zadnje vreme :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, Banjo said:

 

 

Zdravo zivo. :)

 

kako stojimo oko opklade, nisam nesto pratio u zadnje vreme :fantom:

 

Ko je mogao da pretpostavci rat u Ukrajini 😁

 

Čekamo kraj pa rešavamo

  • Haha 1
Link to comment
56 minutes ago, theanswer said:

 

Ko je mogao da pretpostavci rat u Ukrajini 😁

 

Čekamo kraj pa rešavamo

mozda jos negde ( pozeljno spanija :laugh:) pukne rat pa da se snimaju dokumentarci i deli ordenje

Link to comment

Casper Ware svoje dobre igre u dresu Enisey-a u VTB ligi unovcio potpisom ugovora sa CSKA.
Iffe Lundberg posle jucerasnjeg rastanka sa CSKA (navodno platio licno obestecenje za izlaz iz ugovora) po najavama potpisuje ugovor (moguce "dvosmerni") sa Finiksom i ide u NBA.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...