Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

13 hours ago, goofs said:


Celava prevara, kolko ga samo sere u karijeri, bez reci sam

 

Realno vise sere Radoju. Ima vec sad upisane dvije lagane pobjede iz tog dvomeca... :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

juce se desila jedna promena u fiba pravilima o kojoj se nece pricati ali ce imati ogroman uticaj na trziste. od 1. januara igaci prakticno nece imati ugovor sa agentima, odnosno imace jedan kratak rok da im daju otkaz. u teoriji to deluje kao povoljna stvar za igrace, a u praksi ovo je pravilo koje je misko poceo da gura pre 2-3 godine i toliko je postao mocan da je uspeo da izgura. prosto je neverovatno da ima takav uticaj i na fibu. njegov argument je da je tako u NBA, sto je tacno ali u nba su ondosi uredjeni i tu nema mutnih radnji, odnosno ima minimum. ovde ce to u praksi izgladati ovako, najveci igraci (citaj misko) koji imaju svoje trenere i svoje klubove koje kontrolisu sirom evrope, da li direktno ili tako sto su u talu sa nekim iz kluba. mocice da kazu treneru kazi mi koji ti se igraci svidjaju i mi cemo ih oteti od drugih agencija. naravno, nece svaki igrac pristati, ima onih koji su lojalni, ali vecina ce pristati. to ce dovesti do toga da ce najveci agenti koji imaju nenormalan uticaj na klubove pa i na fibu sada imati jos mnogo veci uticaj posto ce bukvlano kontrolisati celo trziste. jednostavno, manjim agencijama se ne ispalti da ulazu vreme i novac u razvoj nekog igraca i da nemaju nikakvu sigurnost, da posao moze da im propadne bukvlano preko noci. sada su stvorili dzunglu na trzistu i mislim da cemo imati situaciju gde za jedno 5 godina misko i par agenicja iz evrope kontrolisu kosarku u evropi jer ce se sve uzimati preko njih. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Ovo ije kolektivnu ugovor na nivou evrolige, kuka sto nisu pitali jadnog miska i kako ce to uticati na njegov biznis, a sa druge strane promenio najvaznije pravilo u fiba.
 

iskreno, ne znam kakav je kolektivni ugovor i sta tu njega zulja. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Nigel Hayes navodno blizu dogovra sa Barselonom iako je pre par dana bil informacija da ce potpisati za Monako.
Tyler Dorsey navodno u pregovorima sa Olimpijakosom.
Jeremy Evans navodno u pregovorima sa Panatinaikosom.
Donatas Motiejunas potpisao ugovor sa Monakom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...