Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

67 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      7
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      40


Recommended Posts

17 hours ago, pbg12345 said:

nije za ovu temu, ali me ovo podsetilo

 

dakle kalina igra sezonu karijere, micic takodje, milutinov, guduric isto

lucic, jovic, micov ako ne sezonu karijere, a ono vrlo blizu tog nivoa

nedovic je povredjen, ali ono sto je igrao, igrao je odlicno

markovica nisam gledao i nema mnogo el sezona, ali makar statisticki to deluje dobro

 

sa druge strane 

bjelica igra svoju najbolju nba sezonu, bogdan takodje(na najvisem nivou u karijeri)

marjanovic ne igra mnogo, ali kad igra, zatrpava

jokic je najvazniji/najbolji igrac prve ekipe zapada

 

trenutno nam maltene cela reprezentacija igra kosarku zivota

bukvalno od 15ak najboljih srpskih kosarkasa, ako se izuzumu povredjeni kuzmic i macvan, jedino teo nije u toj fazi

za raduljicu je istina tesko utvrditi gde je sa formom :D no to kod njega nikad nije ni bilo bitno u smislu reprezentativne kosarke

ajd i zagorca da dodam, kao nekog ko ce skoro sigurno biti u 15-16, takodje se uklapa u ovo gore

 

 

e: da budem posten i prema stimetu iako vise nije deo reprezentacije, a zlobnici bi rekli ni medju 20ak najboljih srpskih kosarkasa

stime igra najefikasniju sezonu karijere i naravno pri vrhu je po broju poena/skokova sto eurokupa, sto turskog prvenstva :D

 

 

Samo da se nadovezem. Trenutno, posle 11 kola EL:

 

Milutinov treci skakac
Vasa peti po broju asistsa.
Jovic treci po broju ukradenih.

Micov peti strelac (dobro on vise ne igra za repku).

 

Ko god pomisli da ova zemlja nece uvek imati vrhunske igrace i medalje, iz mesta je najebo.
 

Link to comment
8 hours ago, theanswer said:

 

Poništena nesportska je iz razloga što više sudije ne znaju kako da tumače to pravilo. Odnosno traži se da ga tumače na jedan način tokom cele utakmice i onda da ga tumače drugačije u poslednjem minutu kada se prave namerni faulovi. U košarci namerna lična nikad nije bila isto što i nesportska, a uvođenjem novog pravila ona to postaje i ako se striktno tumači onda je svaki faul u poslednjem minutu kada ekipa juri prednost nesportski. Pošto to nije bila praksa do sada, onda je poništenje ove odluke ispravno. Na drugoj strani faul u poslednjem napadu Žalgirisa ja bih lično dunuo kao faul za 3 bacanja. Izvini druže, ali ako već imaš priliku da napraviš faul ranije i to ne učiniš nego ga onda napraviš kad igrač može komotno da šutira za 3, ne zaslužuješ da ti sudija da benefit of the doubt i da svira tu faul na zemlji. Tako da je to po meni bio propust. 

 

Kapiram ja u čemu je tu problem, ali oni su tu odluku preinačili nakon gledanja snimka, što je u konkretnoj situaciji bilo smjehotresno. A ako mene pitaš svaka namjerna treba da bude nesportska bez obzira na period utakmice.

Link to comment

A zasto bi presedeo ??? Nije polu pokretan kao Marjanovic, on za razliku od Bobija ima odredjene atletske mogucnosti za NBA. Bolje da ode sada tamo  , u Evropu uvek moze da se vrati, kada je jedan Gortat napravio sasvim solidnu NBA  klarijeru, mislim da svoje mesto pod NBA nebom moze da nadje i Milutinov, koji je mnogo talentovaniji igrac od njega,

Edited by Micko8
Link to comment

Ne sutiraju sve petice trojke, imas Kapelu ,Dzordana,Adamsa,Drummonda, gomilu takvih centara , petice koje sutiraju trojke su uglavnom retkost i u danasnjoj NBA ligi. Mislim da ce on vise profitirati u NBA ligi, posto ce napokon imati sansu da  koristi i  sut sa poludistance , to mu je u Olimpijakosu izgleda zabranjeno a ima dobar sut.

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...