Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

67 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      7
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      40


Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

 

prepisuje od aba lige koja je omogucila plasman u aba1 samo iz aba2

 

Mnogi su ovde to pisali pre jedno pet godina...
Kad sam cuo Zoca pre tri-cetiri, sve je bilo jasno

Edited by Giggsy
Link to comment
16 hours ago, SNARC said:

Van teme...

Zna li iko sta se desava sa pripremljenim slavljenickim majicama, kacketima i cime sve vec u slucaju gubitka tekme.



Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
 

 

unistava se jako pazljivo i temeljno. nista, ali bas nista ne sme da ostane. 

Link to comment

Zadesio sam se u Minhenu onomad kad ih je Real unistio sa 4:0 u polufinalu lige sampiona. Pre utakmice su se po Bajernovim prodavnicama prodavale majce sa Bajernovim grbom, datumom finala i slikom stadiona Luz u Lisabonu za desetak evra. Posle utakmice Nemci nisu nista od toga bacali i spaljivali nego su prodavali za 1 evro, a ja i jos gomila navijaca Reala koji su dosli iz Spanije smo to pokupovali kao suvenir. Majica mi se u medjuvremenu pocepala, pa vise nemam jedan od tih kontraslavljenickih suvenira.

Link to comment

Pretpostavljam da si postao bogatun i da ovo pises sa nekih dalekih egzoticnih ostrva, dok te jedna gola domorotkinja hladi palminom granom, a druga ti sredjuje nokte na nogama :fantom:

Link to comment

Ovaj sto mu je Luka precenjen da se doživotno banuje!

 

Real zasluzeno, Luka je car. Ljulj takodje. I generalno mi Real postao gotivna ekipa od kako Rudi nema uticaj.

 

Fener se sam ubio - Zelimir, Veseli, Slukas, Gudura... los do losijeg.

 

Sudije gurale Real. Smesna namerna Veselom, a sa zadrzase bar kruteeijum.negp dve takve posle nisu Realu svirane.

 

Na SF moglo da se udje bez karte za 1000 din. U finalu promenili prpcedure i nije mogao niko da udje.

Link to comment
On 21.5.2018. at 15:28, Delija67 said:

Zadesio sam se u Minhenu onomad kad ih je Real unistio sa 4:0 u polufinalu lige sampiona. Pre utakmice su se po Bajernovim prodavnicama prodavale majce sa Bajernovim grbom, datumom finala i slikom stadiona Luz u Lisabonu za desetak evra. Posle utakmice Nemci nisu nista od toga bacali i spaljivali nego su prodavali za 1 evro, a ja i jos gomila navijaca Reala koji su dosli iz Spanije smo to pokupovali kao suvenir. Majica mi se u medjuvremenu pocepala, pa vise nemam jedan od tih kontraslavljenickih suvenira.

 

to nije slavljenicki merchandise vec event shirt. to moze da ostane.

 

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...