Jump to content
Delija67

Spanija - Rusija Utakmica za trece mesto

3. mesto  

18 members have voted

1. 1. Ko ce do Bronze?

Recommended Posts

Toni Sumaher

Sve to ulazi u kvalitet ekipe. Ajd nek bude da nisu bolji 20 poena, ali ne vidim sta su pokazali Spanci na ovom prvenstvu, pa jos u ovoj poslednjoj utakmici, pa da budemo srecni sto smo ih izbegli. Kad su zavrsili sa igranjem protiv egzoticnih zemalja, svi su pokazali da se sa njima moze igrati.

Saglasan.

shimpr

meni samo nije jasno kako je mozgov zavrsio u nba ligi...retko glup igrac

Frank Pembleton

Cemu ova odvojena dodela bronze sa sve jednim postoljem, da bi se simuliralo malo da je Spanija sampion? :isuse: Mogli su i neki bronzani pehar da im daju.

Cekaj, oni su njima dali medalje i oni nece biti na dodeli medalja Sloveniji i Srbiji?

radisa

Cekaj, oni su njima dali medalje i oni nece biti na dodeli medalja Sloveniji i Srbiji?

Aha...

Timmy

Jeste bizarno, ali donekle i ima smisla. Tu su njihovi navijaci, igraci da se ne cimaju opet za 5 sati nazad u halu. Moguce da vec veceras putuju kud koji... Nista nam nece smetati da pevamo himnu samo sa drugoplasiranim. A i navikli smo :)

Edited by Timmy

Max Morlock

Čuli su da će se svirati "Hej Sloveni" / "Hej Slovenci" whatever i zapalili unapred :fantom:

Frank Pembleton

Jeste bizarno, ali donekle i ima smisla. Tu su njihovi navijaci, igraci da se ne cimaju opet za 5 sati nazad u halu. Moguce da vec veceras putuju kud koji... Nista nam nece smetati da pevamo himnu samo sa drugoplasiranim. A i navikli smo :)

Ima smisla ,ali malo sutra...

Mogli su onda i poštom da im pošalju...

Onda nema smisla dodela ni posle naše tekme...

mlatko

mada nije prvi put, ali ipak cpecial cazes

Zli Gli

Meni on nije ni za startera u Evropi, totalno nebitan i bezvezan lik. Jebeni NBA, mnogi balvani uzimaju lovu tamo.

Mislim da je Spancima Ljulj falio vise nego bilo koji drugi igrac ostalim reprezentacijama, kida vec par sezona i sigurno bi bili znatno bolji s njim. Ovako jedan los mec i pusenje, srecom po nas i Slovence.

iDemo

Neće niko da igra bez mozgova, rto kako...

Sent from my SM-G900I using Tapatalk