Jump to content
renne

Srbija-Slovenija, FINALE, 17.09.2017. 20:30, Istanbul

Recommended Posts

Plajvi

Siddharta vs. Van Gogh. 

Jebace nas Jure Zdovc i Sani Becirovic. 

Edited by Plajvi

Rick.James

Izvinjavam se ako je neko već spomenuo, karaće nas Peterka Primož na vetrovitoj letaonici...

Cash

Boris Tadic vs Danilo Turk

Edited by Cash

Max Morlock

Savina Geršak će nam davati grubo... trice, bez vađenja :heart:

Sent from my SM-N910C

freakns

jebace nas Anze Kopitar, Iztok Cop i Brigita Bukovec

Slovenija - Srbija

mislim da od '95 nisam bio ovoliko sretan zbog nasih pobeda. tu '95 nista nece potuci, ali dobijemo li u nedelju, ovo ce biti veci uspeh. potpuno je neverovatno da ovaj tim igra finale EP. i to kada smo poslednjih 12 minuta igrali sa jos jednim bitnim igracem out. sta je Sale uradio, kako je on ovo uspeo da poslozi, to ce ostati misterija. nama je u polufinalu EP vise nego korektnih 10min dao 1[TM] Bircevic. i to odbrambeno odigrao. nama na 3min pre kraja, kada su Rusi stigli na -2, i samo je bilo pitanje kada ce nas prestici, Vasa f-ing Micic, koji celo prvenstvo vise stete nego koristi pravi, ubaci trojku, ladan ko spricer. 

u finalu, Boban ima snage za 15min, i treba opet da ih iskoristi kao protiv Italije i Rusije. Jovic, nadam se da ce se oporaviti. neka mu nadju novi zglob, sta god, samo da igra. Lucic da odigra kao do sada. uzasno mnogo radi, svaku tekmu. mislim da i ima najvecu minutazu. Dragance isto tako. ako Jovic nije spreman, on ce morati Doncica da cuva. za kraj, naravno, sve je u Bogdanovim rukama. pred pocetak sam napisao(a nije da je trebala neka pamet za to), ici cemo koliko nas Bogdan odvede. i odveo nas je u finale. i ne smemo tamo stati. covek je apsolutno briljantan. napadacki ucinak na stranu, u 1/4 finalu je unistio Bellinelija. danas je briljirao na Shvedu(Shved se raspucao kada ga su ga drugi preuzeli... Bogdanova jedina greska je bio penal za 3 bacanja, i to drugi, prvi nije bio, sudije poklonile i dozvolio je jedan ulaz). i u nedelju ce morati opet, ovaj put Dragica(ili Doncica, mada ne znam ko ce onda na Dragica). i da doda usput 20 poena i 5-6 asista. znaci standarno, ko Jordan u najboljim danima. sitnica :) 

MeanM@

Jebatjenas Merlene Ottey

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ras

Jebatjenas Merlene Ottey

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

:) :) :) :) :)

i Mima Jaušovec

Plajvi

Pocepace nas Saso Ozbolt i Milenko Acimovic.