Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2017/2018


Cash

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    46

  • borris_

    39

  • Lancia

    35

  • renne

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, levi said:

i ko sad uzima ovo mesto u CL, pošto Atleticu ne treba?

 

Mislim da ako LE uzme ekipa koja se plasirala u CL kroz prvenstvo mesto ide prvaku Češke (11om savezu po koef, odnosno prvom ko nema već jednog predstavnika direktno).

 

Ako se osvajač CL plasira kroz prvenstvo (kao što jeste u svakom slučaju) ide direktno treći iz Francuske.

 

Ni jedno ni drugo ne menja mnogo, sem što neke druge ekipe u oba slučaja počinju kvalifikacije jedno kolo kasnije da bi se ispeglali kosturi, i u šampionskom i ovom drugom.

Link to comment

Razlika u kvalitetu je ogromna. Atletiko zasluženo, zalutali su u ovo takmičenje.

 

Direktno u LŠ:

Barselona, Atletiko, Real, Valensija

Siti, Junajted, Totenhem, Liverpul

Bajern, Šalke, Hofenhajm, Dortmund

Juventus, Napoli, Roma, (Lacio/Inter)

Psž, 2 od (Monako/Lion/Marsej)

Lokomotiva Moskva, CSKA Moskva

Šahtjor

Porto

Briž

(Galatasaraj/Fenerbahče/Bašakšehir)

(Plzen/Slavija Prag)

 

 

 

 

Link to comment
9 hours ago, crtamOrasi said:

 

Mislim da ako LE uzme ekipa koja se plasirala u CL kroz prvenstvo mesto ide prvaku Češke (11om savezu po koef, odnosno prvom ko nema već jednog predstavnika direktno).

 

Ako se osvajač CL plasira kroz prvenstvo (kao što jeste u svakom slučaju) ide direktno treći iz Francuske.

 

Ni jedno ni drugo ne menja mnogo, sem što neke druge ekipe u oba slučaja počinju kvalifikacije jedno kolo kasnije da bi se ispeglali kosturi, i u šampionskom i ovom drugom.


pa dobro, Česima menja, Plzen se znači sinoć plasirao u grupu. nije mala stvar

u stvari u sledećem kolu treba da clinchuju prvo mesto

 

zato se sve vreme provlači da prvak Češke ide direktno, iako sve tabele pokazuju drugačije :isuse: a oni su u stvari računali na ovu mogućnost. i čekali do poslednje utakmice

Edited by levi
Link to comment

Bilo je maltene izvesno da će Simeone uzeti ovo, red veličine su ozbiljnija ekipa od svega ostalog u takmičenju. Meni je drago samo da se pokojni Arsenal nije provukao kroz ovo u CL :D

 

Edited by crtamOrasi
Link to comment

^

Jos dok smo igrali kvalifikacije sa Spartom rekli su da prvak Ceske ide direktno.

 

Zar nije Plzen vec sampion?

Edited by MiddleClass
Link to comment

Jesam sinoc u kafani uz kobasice i bezalkoholno pivo prvo poluvreme, a onda sam kod kuce stigla na onaj treci Gabijev gol. Ako te jos zanima, brzo sam otisla da se istusiram da stignem da vidim dodelu pehara.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...