Jump to content
Delija67

Cetvrtfinale

Cetvrtfinale  

59 members have voted

1. 1. Nemacka - Spanija

2. 2. Slovenija - Latvija

3. 3. Grcka - Rusija

4. 4. Italija - Srbija

Recommended Posts

pacey defender

Rat, Pas, Šol, Lus

mmw

Milogled Bluff

Slovenija Latvija ima da prsti sve u 16

Ne u 16, nego u 20:30 :Jova:

Timmy

Spanija, Slovenija, Grcka, Srbija.

Medalje: Spanija, Srbija, Slovenija.

MiddleClass

Spanija, Letonija, Grcka i Srbija

freakns

Nemacka - Spanija, i dalje ne znam kako su Nemci dobili Francuze, ali ovo je najbolji protiv najlosijeg duel

Sloveniija - Letonija, ovo mi neki gut feeling, iako nema puno smisla. Dragic ce unistiti prednju liniju Letonije, napasce kos, napuniti Porzingisa licnim... Slovenija je overall 10pts bolji tim... ali imam neki gut feeling da ce Letonci da dobiju ovo. samo jos ne znam kako :D

Grcka - Rusija, u osmini sam imao osecaj da ce dobiti Grci, ali nisam mogao da smislim kako... sada znam kako. nece dozvoliti zilion otvorenih suteva Rusima. 

Italija - Srbija, Italijani igraju sporo, sa jakom odbranom, pnr i gomilom suteva za tri. mi smo jedan od timova koji najgore brani trojku. pnr verovatno jos gore. however, nas nije unistio Porzingis, nisu nas unistili Shved i Mozgov, nije nas unistio Osman, nije ni Hanga... ako smo sta dobro radili do sada na prvenstvu, to je zatvaranje glavnih protivnickih igraca. svi navedeni su imali negativan +/- protiv nas, losiji sut nego overall na prvenstvu, slabo su asistirali i skakali... tako da treba ocekivati da ce nasi znati kako da zaustave ovu dvojicu. ali ce i Messina znati kako da zaustavi Bogdana i Bobija... pa kada saberem ostalo sta ima kod nas i njih, nekako vise poverenja imam u Jovica, Kuzmica, Draganceta, Lucica, nego u Hacketta, Mellia, Aradorija...

Cane Vukic Prebranac

Gremo Slovenci!

Кристофер Лумумбо

#brezvasninas