Jump to content

Srbija-Mađarska, nedelja 14:15

renne

Recommended Posts

• Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

18

• James Marshall

16

• Toni Sumaher

15

• MiddleClass

12

Madjari samo 6 TO.  Ne pamtim da nam je tim sa manje igrackog talenta prodao toliko jeftinih fora. Naravno, za ovo je Djordjevic najvise kriv.

Edited by Toni Sumaher

Madjari samo 6 TO. Ne pamtim da nam je tim sa manje igrackog talenta prodao toliko jeftinih fora. Naravno, za ovo je Djordjevic najvise kriv.

Obrazlozi, ne bilo ti zapovedjeno.

Obrazlozi, ne bilo ti zapovedjeno.

Uzasno lako probijanje prve linije odbrane (Perl, Vojvoda), stalna kasnjenja u preuzimanju nakon blokova Madjara, Hangino zabadanje do ceone linije i povratni pas za "trojku", pik Vojvode i Kelera, Bobijevo smehotresno preuzimanje zbog kojeg smo primili vecinu od 12 trojki (uz 44% suta Madjara). Neko je vec pomenuo, potpuno je nejasno zasto Lazic nije vise igrao i hapsio organizaciju igre Madjara.

plus ono malo sto je igrao, odigrao je doktorski u odbrani

ja nekako i dalje (zelim) da verujem da djordjevic usled skracenog spiska, a samim tim i kvaliteta, cuva nesto za kraj

jeste ekipa limitirana, pola ovih igraca ne bi videli prvenstva da nije bilo otkaza, ali opet ako nista drugo samo taj detalj sa lazicem koji udje i u 3-4 odbrane potpuno poremeti madjare koji nam sem prvih par minuta (i tog lazicevog perioda) setaju do kosa mi govori da je tako

ne vidim drugo objasnjenje zasto bi ga izvukao iz igre i ostavio na klupi do kraja utakmice

Moje mišljenje je da je Đorđević opet sakrio karte kao na prošloj Olimpijadi videćemo.

Mda, kao sto ih je krio do  Bamberga u nemackom plejofu.....

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...