Jump to content

Srbija-Belgija, Instanbul, 16:15

renne

Recommended Posts

• Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

7

• James Marshall

7

• Joe D

7

• ToniAdams

5

Popular Days

Top Posters In This Topic

nadam se da jovicu ne fali nista, nije ulazio u igru od nekog 5. minuta

Ma jeste... barem se nadam. Nego ce nadalje imati jedno 30 minuta, ostalo ce Bogdan da pokrije, pa ga je Sale sacuvao

Tom logikom bi pre trebalo da odmara Bogdana, jer ce igrati 39 minuta po mecu.

Ne bih ja isao to, bolje imati nekoliko minuta po poluvremenu Micica, nego trositi glavnog igraca na prenosu lopte. Ionako ce ga maksimalno nagaziti svi protivnici koji imaju igrace za to, a bez njegove produkcije smo 0. 

Ja pretpostavljam da je celavi hteo da dodatno uigra ove bekap igrace, da svi nadju svoju neku poziciju u petorci i da daju doprinos, jer ce moda biti potrebno za dalje. I da zbog toga drugo poluvreme nije bila livada za mrak petorku Stimac-Birca-Micic-Lazic-mucenik po izboru, vec da su uvek jedan ili dva bili na terenu sa ovim standardnijim. Ali uz to sve sto bre 30 minuta za Bogdana jbmu sve :-/

Tom logikom bi pre trebalo da odmara Bogdana, jer ce igrati 39 minuta po mecu.

Ne bih ja isao to, bolje imati nekoliko minuta po poluvremenu Micica, nego trositi glavnog igraca na prenosu lopte. Ionako ce ga maksimalno nagaziti svi protivnici koji imaju igrace za to, a bez njegove produkcije smo 0. 

A otkud znam i ja sam cekao da izvede Bogdana, a ovaj igrao do kraja skoro. Ocigledno da ovaj moze, nije Sale lud.

Od Vase nema nista, sve sam tekme gledao, na svakoj je Bogdan igrao pleja, a danas mislim najvise.

Svidja mi se onaj presing 2-2-1, mislim da cemo to tek koristiti

Edited by Giggsy

A otkud znam i ja sam cekao da izvede Bogdana, a ovaj igrao do kraja skoro. Ocigledno da ovaj moze, nije Sale lud.

Od Vase nema nista, sve sam tekme gledao, na svakoj je Bogdan igrao pleja, a danas mislim najvise.

Pa sto mislis da Jovic ne moze ako mu nista ne fali?

Micic za pocetak nije gubio lopte poslednja 3 meca, to je sasvim dovoljno od njega. Protiv Turske smo bili ok sa njim na terenu za 8 minuta. Taj isti doprinos da da svaki mec, i olaksace nam zivot mnogo.

Ali, Bircevic kojem pola ekipe usred napada objasnjava gde treba da se krece jer nije prepoznao akciju. Nakon toliko priprema, utakmica, na pola prvenstva. :lolol:

Da li je ikada gluplji igrac obukao dres reprezentacije Srbije?

Ako su opet ledja Jovicu, mozemo da se slikamo. Micic je danas imao najbolju tekmu, ali ne verujem u njega. Moze on to da izgura, ali ne bi Bogdan ovoliko prenosio ako Sale veruje u Vasu

No, ajde sad da navijamo za Letoniju 

Edited by Giggsy

Nisam gledao vise od par minuta, al kapiram da Bogdan nije bas izgarao u tih 30 minuta na parketu. A nisu ni ludi Sale i on. Da je odmoran, odmorio bi se. Plus sto je sledeći mec tek za 3 dana. Pa posle opet valjda po dva dana pauze. Tako da nema brige, mora se trenirati, a nema boljeg treninga od tekme sa Belgijom i Engleskom.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...