Jump to content
Delija67

Grupa D

Grupa D  

17 members have voted

1. 1. Prvak grupe

• Srbija
    • Turska
      0
    • Latvija
    • Rusija
    • Belgija
      0
    • Ujedinjeno Kraljevstvo

Recommended Posts

Plajvi

Videcemo da li Mesina moze da poslozi azzure da nam naprave problem, igraju sa mnogo oscilacija.

Ako je poveo Djentilea, plitak potok, to moze i Bircevic da odbrani. :D 

harper

italija zapravo igra sasvim ok odbranu, uostalom ekipa su sa najmanje primljenih poena na turniru

jednostavno njihov problem je nedostatak kvaliteta, sejbao ih je galinari mnogo onom idiotskom povredom

od ovih najjacih reprezentacija ih odvaja to sto nemaju jednog ili dvojicu igraca na vrhunskom nivou

belineli, datome i pre svega mesina ce verovatno biti dovoljni da na iskustvo rese fince, nesto vise od toga (nadam se :) ) jako tesko

Bili su u uzasno lakoj grupi a i Litvanija koja je cistila tamo nije ekipa koja igra na neki visok rezultat i veliki broj poseda. Doduse, gledao sam Italijane samo na dve utakmice, mozda bi mi utisak bio drugaciji da sam ih odgledao u svih 5.

pbg12345

verovatno si i pod utiskom one "stare" italije

drugacije je ovo mesina "poslozio" sto bi rekle komsije, verovatno jbg vodjen rosterom koji ima

pod kosem su bas tanki i ako dodje do tog naseg susreta, tu bi trebali da ih najvise nagazimo

zavise od suta, sutiraju ko blesavi za tri i uglavnom im ne ide lose, ali jbg naprosto nemaju igrace za nesto vise

dva vrhunska za ovaj nivo, jos dva-tri ok i to je otprilike to, uostalom mesina je sve utakmice i igrao sa maltene 7-8 igraca

a grupa, pa sta znam, meni se ona sa spanijom izvaja kao ubedljivo najslabija, ali je da verovatno ta njihova sledeca po (ne)kvalitetu

aram

Bar su se otarasili najoagvnijeg lika u evropskoj kosarci

Es ti gledo špance nekad? :fantom:

goofs

Španci su gnjide i guzičari, plaču i kukaju kada gube, a vrište i unose ti se u facu kad pobeđuju, i to jeste užasno iritantno. Ali ruku na srce poseduju veliku klasu, previše talenta i svakako znaju košarke.

Ovaj lik je Filip Čović evrolige, ne jebe živu silu, umislio je da je MJ23 i kanališe bukvalno svaki tim u kom igra, klupski i nacionalni. Da potpiše za GSW sutra pokušao bi tamo da zavodi red i podredi ekipu svojim mogućnostima. Ogavan lik.