Jump to content
Delija67

Grupa D

Grupa D  

17 members have voted

1. 1. Prvak grupe

• Srbija
    • Turska
      0
    • Latvija
    • Rusija
    • Belgija
      0
    • Ujedinjeno Kraljevstvo

Recommended Posts

Delija67

Grupa D se igra u Istanbulu

Velika Britanija

Rusija

Srbija

Letonija

Turska

Belgija

Latvija je vodila sa stoka razlike protiv podanika Kraljice Babe, pa dobila sa 97:92, ocekuje nas duel Rusije i Belgije, pa uvece Srbija - Turska za sta imamo poseban topic

Iz nekog razloga domacini u hali ne pustaju ovu stvar

Cane Vukic Prebranac

Како заврши совјетски обрачун?

freakns

danas navijamo za pobedu Letonije, manju od 18 razlike. nije nerealno

goofs

Mislim da nije toliko bitno da li cemo biti prvi ili drugi, u svakom slucaju u 1/4f nalecemo na Sloveniju ili Francusku, a vamo cemo dobiti Madjare ili CG.

freakns

Mislim da nije toliko bitno da li cemo biti prvi ili drugi, u svakom slucaju u 1/4f nalecemo na Sloveniju ili Francusku, a vamo cemo dobiti Madjare ili CG.

da, ali nekako mi se ipak vise dopada ideja gde idemo na Madjarone a ne Montenigerse(koji nas mogu dobiti. Madjarska malo teze), i onda ko god da dodje u 1/4 finalu, te u eventualnom polufinalu igramo sa pobednikom Litva-Hrvatska i izbegavamo Spaniju.

goofs

Ok, to da, nisam gledao nista dalje od 1/4f, to bi trebalo da nam bude THE utakmica prvenstva, osminu verujem da mozemo da dobijemo na misice ko god da zapadne, al svakako bolje da to bude laksi trening neko teska utakmica.

pbg12345

pa da, velika je razlika madjarska ili crna gora

ono, madjarska nas moze dobiti jednu od sto utakmica, crnogorci vec ako se naostre (a kapiram da bi bolje usli psiholoski u mec, slabo sta imaju izgubiti) mogu napraviti problem

izmedju slovenije i francuske (na osnovu vidjenog) bi pre birao sloveniju

sad, izvesno je da ce francuzi dici igru i da imaju siri izbor od slovenaca, ali sve je to jos jako daleko

po do sad vidjenom na ovom prvenstvu

spanija

pa onda desetak reprezentacija koje mogu zavrsiti od drugog mesta do ispadanja u osmini finala

pa ostatak ekipa

doduse island, britanija i rumunija su bas zalutali ovde, sa tim sto su ovi prvi daleko najsimpaticniji i prilicno sam siguran da bi u nekom krugu te tri ekipe bili daleko najuspesniji

goofs

Kuzmic ima sramotnih 22% iz igre do sada, ne znam koji mu je djavo, mora da proigra

Tsai

Jbt rasplacem se uz rusku himnu svaki put. Kakva kompozicija

goofs

Jebote šta rade sudije, kurčeva FIBA, kakva dva faula su sudila Porzingisu, ima 4 lične u 18om minutu. Sramotno.

Max Morlock

Opa, vraćaju se Letonci :s_d:

-3

Hamlet Strašni

Ja ne mogu da navijam za latviju protiv rusije, pa da nam od toga zavisi plasman dalje

Max Morlock

Pragmatičnost pre emocija :lol:

-1

edit: +2

Edited by Max Morlock

iDemo

Ja ne mogu da navijam za latviju protiv rusije, pa da nam od toga zavisi plasman dalje

Pa dobro, nije Litvanija nego Latvija, ne?