Jump to content
renne

Srbija-Turska, Istanbul, 20h

Recommended Posts

fandorin

@ freakns

Nemamo pleja? Jović nema dobar pregled igre, court vision i u tome je Nedović 1000x bolji?

Vraćao sam se nekoliko puta na tvoj post i jeste, čvrsto sam uveren da u njemu zaista piše sve ovo što sam istakao. 

Timmy

Al ste hejtovali tokom meca.. meni bilo ocigledno da dobijamo. Potcenjuju se nasi, a precenjuju Turci.. ma ne bi nas dobili u 5 utakmica. U Istanbulu. Van ni u 50.

Jovic odlican, duh Tea je prisutan. Odmah iza Bogdan, Dragan i Lucic. Bobi ispod ocekivanja.

Edited by Timmy

MiddleClass

Lucic je odlican!

nautilus

Dok je Bobi bio u Zvezdi pik smo branili iskljucivo iskakanjem, preuzimanja gotovo da nije ni bilo. Ovde to ne funkcionise toliko dobro. Meni se cini da je on sada malo tromiji igrac ili da prosto nismo to dobro uvežbali. Ne cini mi se to dobro.

Isto tako, ne kontam ono sti se desilo nekoliko puta da nasi centri, prvenstveno stimac i kuzmic kada preuzmu na piku izadju na beka na 10 metara?

Sa druge strane tacno je ono što je neko pisao da Bobi u napadu mora da stoji sto bliže košu.

goofs

Isto tako, ne kontam ono sti se desilo nekoliko puta da nasi centri, prvenstveno stimac i kuzmic kada preuzmu na piku izadju na beka na 10 metara?

Preuzimanja su uglavnom dolazila protiv nekih malih prdavaca koji su cepali trojke - stariji Bertans, Sved, juce Mahmutoglu. Moras da im izadjes da sprecis sut. 

1n54jd3r

ovo je bas bilo uocljivo...preterano iskakanje napred propraceno neblagovremenim vracanjem na svog igraca...to protivnik moze da eksploatise do iznemoglosti ukoliko nesto ne promenimo

nautilus

Preuzimanja su uglavnom dolazila protiv nekih malih prdavaca koji su cepali trojke - stariji Bertans, Sved, juce Mahmutoglu. Moras da im izadjes da sprecis sut. 

na 10 metara? ako imaju iole pameti krenuce u prodor i imaju sigurne poene ili faul. insajder kaže da to cak i nije bilo preuzimanje nego iskakanje, koliko je sporo bilo meni je izgledalo kao preuzimanje jbga :D

Timmi

Dok je Bobi bio u Zvezdi pik smo branili iskljucivo iskakanjem, preuzimanja gotovo da nije ni bilo. 

nikad zvezda nije branila pik iskakanjem kad je bobi bio na terenu.

1n54jd3r

Miloje je jos u Megi instruirao Bobija da nema izlazenja napred dalje od kapice reketa...to i odsustvo skakanja na finte suta ili sut, samo visoko ruke u vis

goofs

na 10 metara? ako imaju iole pameti krenuce u prodor i imaju sigurne poene ili faul. insajder kaže da to cak i nije bilo preuzimanje nego iskakanje, koliko je sporo bilo meni je izgledalo kao preuzimanje jbga :D

Ja pricam o preuzimanju, kada na kraju ostanu 1na1 njihov plej i nas centar. Iskakanje je druga stvar. Nisam bas vidjao da izlaze na 10m, to je skoro centar terena, ali vidjao sam da stoje na liniji trojke, sto je i dalje dosta daleko za centra, ali je neophodno da bi se sprecio sut. Mislim da smo juce svesno to rizikovali jer su oni onih -12 nadoknadili nekim ludackim trojkama, ocigledno su lozacki nastrojeni tome, ali smo to platili ulazima koje Boban i Kuzmic ne mogu da isprate.

fandorin

Ja pricam o preuzimanju, kada na kraju ostanu 1na1 njihov plej i nas centar. Iskakanje je druga stvar. Nisam bas vidjao da izlaze na 10m, to je skoro centar terena, ali vidjao sam da stoje na liniji trojke, sto je i dalje dosta daleko za centra, ali je neophodno da bi se sprecio sut. Mislim da smo juce svesno to rizikovali jer su oni onih -12 nadoknadili nekim ludackim trojkama, ocigledno su lozacki nastrojeni tome, ali smo to platili ulazima koje Boban i Kuzmic ne mogu da isprate.

Kuzmić može da isprati nižeg igrača, juče je jednom zalepio Gulera, a drugi put je bio sumnjiv faul. Kuzmić generalno briljira u odbrani, ali to je već apsolvirano.

Joe D

Dok je Bobi bio u Zvezdi pik smo branili iskljucivo iskakanjem, preuzimanja gotovo da nije ni bilo. Ovde to ne funkcionise toliko dobro. Meni se cini da je on sada malo tromiji igrac ili da prosto nismo to dobro uvežbali. Ne cini mi se to dobro.

nije on tromiji, nego je zvezdina odbrana bila mnogo bolje utrenirana da pokrije to, sto je razumljivo. em je bilo vise vremena da se uvezba to, em su to realno bili jaci defanzivci. djordjevic je morao da ima sinoc lazica i nizu petorku u trenutku kad su krenuli da nas unistavaju onim ukrstanjima, erden nas je unistavao blokovima.

TheBigFlegma

nije on tromiji, nego je zvezdina odbrana bila mnogo bolje utrenirana da pokrije to, sto je razumljivo. em je bilo vise vremena da se uvezba to, em su to realno bili jaci defanzivci. djordjevic je morao da ima sinoc lazica i nizu petorku u trenutku kad su krenuli da nas unistavaju onim ukrstanjima, erden nas je unistavao blokovima.

A i Bobi nije odigrao utakmicu 2 godine. Ja se sve nadam da Đorđević neke stvari krije za utakmice na ispadanje.

goofs

Kuzmić može da isprati nižeg igrača, juče je jednom zalepio Gulera, a drugi put je bio sumnjiv faul. Kuzmić generalno briljira u odbrani, ali to je već apsolvirano.

Moze bolje od Bobana svakako, ali opet ne moze bas uvek. Sinoc je bila jedna situacija na samom kraju kad se lomilo, lik mu je prosao na levi ulaz i polozio pre nego sto je ovaj stigao da ga pokrije. Ne secam se ko je bio u pitanju tacno.

harper

Naravno. Ovde ljudi kao da ne pamte nista starije od nekoliko meseci. Iskakanjem smo branili pik samo kad je Cirbes bio na parketu, to Bobi nikad nije radio kod nas, kao ni Stime.

Ali, ideja da Jovic nema court vision i da je Nedovic bolji u tom segmentu igre. :lolol: Naviklo se na Tea pa sad ko ne vidi svaku dlaku na parketu nema ni court vision. Problem je samo u tome sto je Teo maltene jedinstven, na prste jedne ruke mogu da se nabroje igraci koji tako brzo mogu da prepoznaju situacije na terenu i iskoriste ono sto su prepoznali. Nedovic je, naravno, dosta slabiji od Jovica u tome.

Guest
This topic is now closed to further replies.