Jump to content
renne

Srbija-Rusija, Istanbul 16h

Recommended Posts

pbg12345

ma nervira me sto ne igramo kosarku.

Sale na svakom time outu prica da trcimo... a mi ne trcimo. kaze da idemo pod kos, mi nista... Bogdan je u drugom 3-4 puta prosao, svaki put lagani kos. Budala napao par puta, kos ili faul. a mi filozofiramo. ovo me podseca kada je Duda ubedjivao Tripkovica da sutne kada je sam, a ovaj stalno vraca loptu... Jovic par put sama na trojci, on dodaje loptu. sutni je jebem mu majku! on me najvise iznervira jer znam da je bolji igrac, da treba da preuzme inicijativu. da, nije najbolji suter u timu, ali nije bio ni Pefi pa je sutnuo svaki put kada je sam. neka ide na ulaz, to zna da uradi. jos i Bobi i Kuzmic odlicno otvaraju, daj da ih koristimo za to, umesto samo da im bacamo loptu u reket. neka postave screen za beka/krilo, pogotovo protiv Rusa koji nisu neke atlete. ali koliko smo screenova imali danas? 

nervira me i sto svi cekamo samo Bogdana. jeste, najbolji je igrac ovde, ali brate mili, ne moze on sve. i da postize poene, i da proigrava druge, i da igra odbranu... 

a najvise od svega me nervira sto nam 6-7 najboljih igraca(uz Bogdana) ne igra :(

pa jbg, ti koji nisu tu, jednostavno nisu tu i to je to

i ti potcenjujes bobana (za pocetak)

jovic verovatno ima problem sto se pripremao za sasvim drugu ulogu u ekipi, da bude pomocno osoblje teu, a sad je na njega spalo da bude prvi (a deluje i jedini) plej ekipe, ima jos vremena da to dodje na svoje

a i to nije samo njegov problem, veci deo ekipe ili uopste nije ocekivao da bude na ep ili su trebali imati epizodne uloge, a sad se neki od njih nasli u situaciji da budu starteri ili vazan deo rotacije

mi u napadu imamo dva vrhunska igraca, koja malo ko moze braniti (bez ozbiljne pomoci), pored njih imamo jos jednog klinca kome je ovo prvo ovakvo takmicenje, te jovica i macvana koji su preko noci dobili ulogu startera, a realno su trebali biti pomocno osoblje

ova ekipa pre svega mora da igra odbranu na maksimalnom nivou, ako to postignu tokom turnira (a makar sa te strane imamo kvaliteta) onda ce proigrati i u napadu

od jovica nam istina mnogo zavisi, ali njega moramo cekati, alternative nema. bez njega se u ovom sastavu moze dobiti jedna sto bi rekao denda jaca tekma, ali to je to. ako on proigra u napadu, onda ce i stime i ostali koji trentuno delju beskorisno proigrati

ocekivati od lazica, milosavljevica, birce, stimeta da nesto sami kreiraju i odigraju na ovom nivou je suludo, ali to smo znali i pre pocetka turnira

i opet, posto su nam opcije u ovom sastavu znatno limitirane, verujem da ima malo i do djordjevicevog "kocenja", da se ponesto cuva za onu fazu turnira kad nema popravnog

da je ovo bila utakmica na ispadanje i da se kretala ovako prilicno sam siguran da bi probao drugaciju odbranu na svedu ili da bi ranije uveo guduru dok smo bili onoliko bezidejni u napadu

Tsai

Macvana izbaciti da prodaje kokice ispred arene

Mil@n

Podsetio bih vas da nam ne igra petorka koja bi verovatno bila top 3 po kvalitetu na prvenstvu: Teo, Nedović, Kalina, Bjelica, Jokić. Koji vam je jebote? Momci igraju u skladu onim što mogu, bog otac da sedi na klupi ne bi nešto više pomogao, većina njih nije nosioc igre ni u svom timu, a kamoli u reprezentaciji. Ako je Đorđević nešto radio dobro, cedio je suvu drenovinu i izvlačio maksimum od onoga što je imao. 

Drugim rečima, opustite se u fotelji i šta momci urade, uradili su. Nije da po kvalitetu zaslužujemo medalju, pa da ima mesta nerviranju. Polufinale bi bilo svemirski uspeh, nešto više osmo svetsko čudo. 

MiddleClass

To ona petorka koju je Litvanija odvalila u polufinalu... jesu to isti oni ljudi koji su ko picke odigrali za bronzu protiv Francuske? Neka hvala... navijam za ove momke koji su tu, a ti mi ne trebaju nista.

James Marshall

Kakvo crno odvaljivanje, to je bila utakmica gdje su nakon svega svima bila krvava koljena, mada je malo podsjećala na današnju, vidjelo se da ne možemo da dobijemo da se igralo još tri dana. I vidjelo se kako smo jalovi kad nema Teodosića u napadu, kao i na toj utakmici što ga nije bilo.

Jednostavno dođe takva tekma. Jesu nas Litvanci isprebijali, jesmo se mi usrali, jeste mom avataru Jonas pravio djecu, i opet to nije bilo odvaljivanje već egal utakmica gdje smo mi odigrali na 50% i još pogurali svojski Litvance ka pobjedi sopstvenim raspadom.

Jedna od većih tuga srpske košarke, no kakav je hajp bio da je to gotova stvar, nije ni čudo kako su se našima svezale i ruke i noge, iako smo već bili u padu na tom prvenstvu.

Timmy

Macvana izbaciti da prodaje kokice ispred arene

:frust:

Musky

Sad gledam reprizu...nadam se da teško možemo ovako raštelovanu igru još jednom da ponovimo.

Luča ide ne staje, brani, trči, skače, traži loptu sam na krilu...i onda sve prospe sa ona tri promašena bacanja.

Na dva do kraja Bogdan iz otvorenog šuta za tri baca air-ball,

Luča je spašava vraća Bogdanu i on opet pokušava za tri i ,,lomi tablu".

One dve kontre su klasičan brain-fart...to nismo mogli lošije da finiširamo.

U tom svetlu i zadnji napad gde Bogdan nije ni pokušao da šutne na dve sekunde kada mu je Šved prišao,

već ide na pas i to prekasno. 

I dalje potpuno nejasan potez ubacivanja Gudure na Šveda...da ga ovaj baci u reklame par puta, pa da nakon toga Gudura debitant i najmlađi izmisli samopouzdanje da nešto izkreira ili šutne i to na samom kraju pod najvećim pritiskom...rezona bez.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...