Jump to content
renne

Srbija-Rusija, Istanbul 16h

Recommended Posts

renne

Posle teške pobede juče, danas još teži i ozbiljniji protivnik. Rusi su juče dobili domaćine 76:73

FPLS

Nisam siguran da su Rusi bolji od Letonaca.

Rutinska 10+ pobeda  :)

Filozof manijak

Karaće nas baćuške, onako ružno raspućinovski.

Joe D

ovo bi trebalo da dobijemo

MiddleClass

Dan za danom se igra? Nisu nam sve Ljudine u ekipi...

goofs

Gledao sinoc protiv Turaka, srednje uzasni su. Ali i mi smo. Mislim da su nam malo bolji mechap nego Letonci, jer nemaju dominantne i pokretljive visoke igrace, imaju Mozgova koji je kesa. Sveda ce Jovic i Ljudina da stave u dzep.

Bir Adim Öte

Plodicemo Putka!

pbg12345

napokon odgledao malopre nasu utakmicu, sinoc sam gledao ruse

bukvalno (ocekivano) im sve polazi od sveda

relativno slicno im rasporedjen kvalitet kao nama, glavni igrac bek koji moze i da organizuje, a drugi klasicni centar

mislim da im ne lezimo, posto su oba ta nasa igraca nesto kvalitetnija od njihovih (sumnjam da sam objektivan ovde :)), plus imacemo daleko bolju pomoc u odbrani na tim pozicijama nego rusi

jovic, lazic, milosavljevic bi trebali da "udave" sveda, a ocekujem da ce djordjevic opet poceti sa kuzmicem

bilo bi dobro da probaju mozgova opteretiti faulovima (jednom su samo igrali marjanovic i mozgov u nba, nadigrao ga marjanovic, mozgov za desetak minuta napravio 2-3 faula na njemu), posto nemaju rusi adekvatnu zamenu za njega

ocekujem pobedu, na sve nabrojano i svezina bi trebalo da je nasoj strani, jeste odigrana tek po jedna utakmica, ali su rusi igrali kasnije sinoc, plus imaju nesto manji broj igraca

najveci problem bi nam moglo biti da nas iz drugog plana natrpaju pre svega fridzon i voroncevic. ako njega i antonova krene sut za tri, macvan, a pogotovo bircevic tu malo sta mogu uraditi, a i generalno dobro cela ekipa sutira za tri, to i skok u napadu im moramo zatvoriti

Joe D

Boban i Kuzmic pojedinacno naravno da nisu bolji igraci od Mozgova, ali u paketu jesu dovoljno dobri da ga hendluju. Samo da faulova ne bude.

Bekovska linija im nacrtan protivnik za ove nase. 

Nikodije

Faulova ne moze da ne bude jer je zauzet kriterijum sudjenja kao u kls-u, a i same sudije su otprilike na tom nivou

Djolle

Faulova ne moze da ne bude jer je zauzet kriterijum sudjenja kao u kls-u, a i same sudije su otprilike na tom nivou

Sudije sude takmičenja 2-3 nivoa ispod onog što igraju igrači u jačim ekipama... Jbg, kako je svima tako i nama, bitno da ne 'navlače' za nekog, svidelo mi se npr kako nisu potpali pod atmosferu u hali na tur-rus.

Mi ako dobijemo danas, prvo mesto je blizu, imaćemo 3 nešto lakše tekme (dve u grupi i osminu) pa da nešto svežije dočekamo četvrtfinale.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

iDemo

Boban i Kuzmic pojedinacno naravno da nisu bolji igraci od Mozgova, ali u paketu jesu dovoljno dobri da ga hendluju. Samo da faulova ne bude.

Bekovska linija im nacrtan protivnik za ove nase. 

Mozgova iz koje godine??  Igrao covek zadnje 2 sezone 3x vise od Bobija a davao (za to isto vreme??) 2 kosha vishe (u proseku)...

freakns

ova tekma mora da posluzi za odmaranje igraca. Micica, Bircu i Stimca treba sacuvati za uvek neugodnu Belgiju i powerhouse ovog prvenstva Veliku Britaniiju. preostala devetorica moraju nekako da se izbore danas s Rusima i u ponedeljlak s Turcima

Hamlet Strašni

Jedna utakmica u kojoj naši ne mogu da izgube

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...