Jump to content

Eurobasket 2017

renne

Recommended Posts

Nisam gledao Ukrajince, ali sad vidim da plej Lukashov ima 22 ast/to odnos na 5.5 asistencija po mecu. Impresivno.

vaistinu impresivno

doduse, ja strucnjak sam im odgledao skoro sve utakmice na prvenstvu, ali ga nisam posebno zapazio  :isuse:

ali, zato pustovija jesam. covek bas razbija. odlicno se krece za svoju visinu, ima ogromne rucerde,  pritom deluje da ima finu kosarkasku inteligenciju, pa koristi to. uvek je na pravom mestu u napadu, a onda koristi fiziku da zavrsava

• Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• pbg12345

25

• Apollo Creed

21

• James Marshall

19

• Joe D

19

mnogo je laksi ovaj "donji" deo kostura, gde bi dospeli sa prve pozicije

gore je spanija, pa francuska koja jeste da nije nista pokazala, ali jbg po imenima su druga ekipa turnira i slovenija, koja je posle spanaca uz hrvate mozda i najbolje igrala ovo po grupama

doduse ta grupa gde su spanija i hrvatska je bas smesna, te je tesko izvuci neki zakljucak

slovenci su uz fince verovatno najvise pokazali u odnosu na individualni kvalitet ekipa

a, na sve to, ovo sto kaze djole, velika je razlika crna gora ili madjarska

trebalo bi da prodjemo i jedne i druge, ali za razliku od madjara, crna gora moze napraviti problem

a, onda hrvati u polufinalu...

ali, nazalost, od svega toga nema nista

letonci jesu bolji od turaka, ali plasim se ne toliko da bi ih dobili ako sudije zapnu za turke

a izvesno je da ce zapeti, "jer ne ide" da domacin vec u osmini finala naleti na spance i samim tim najverovatnije zavrsi takmicenje

ali eto postoji mogucnost da spanci pored surove doiminacije idu na domacine turke u osmini finale ili zajebane letonce, slovenija iako prva u grupi i po svemu druga ekipa turnira umalo da ode na gruziju (za koju mi je bas zao sto ispade, a mislim da bi imali sanse protiv slovenaca), finci kao drugi ispred francuza i grka idu na italiju, litvanci kao prvi na grcku, nemci kao drugi na francuze, hrvati na ruse, a mi nicim izazvani imamo solidnu sansu da odemo na ubedljivo najslabiju ekipu u 16 madjare  :ss1:

- Konkretno da pojasnimo, racunica kaze prvo dobijemo Belgijance...

- Onda u osmini dobijemo Madjare...

- U cetvrtfinalu dobijemo Italijane/Fince...

- U polufinalu skenjamo Hrvate/Rusija ili Grcka/Litvanija)...

- I naravno u finalu pobedimo Spance ili Slovence...

I zlato je tu... Cak i sa ovakvim timom  (pod uslovom da Lucic, Milosavljevic i Guduric stisnu jaja i krenu malo jace da utrpavaju) moze se do finala... 

Znaci raspored nas maksimalno sere i ima vremena da se klupa razigra i igra sa 10-12 igraca a ne sa 7-8... Videcemo...

Ili cemo sve zasrati i ostati bez medalje... Umemo mi i to...

• Create New...