Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Ovo partizanovo sinoc je bila lagana setnja u parku, realno.

+1

 

i ja mislim da će ući svežiji u derbi

svakako će biti zanimljiva utakmica. šteta zbog terena, bilo bi bolje za sve da se igra na jna

Link to comment

Koga je Drinčić povredio?

 

Da, ostalo je nejasno da li je Jovicicu pukla noga nakon starta Drancica ili nakon toga..., pricao je Drincic da mu je Jovicic rekao da nije tada povredjen...

Link to comment

Da, ostalo je nejasno da li je Jovicicu pukla noga nakon starta Drancica ili nakon toga..., pricao je Drincic da mu je Jovicic rekao da nije tada povredjen...

Da, to sam i ja cuo da je Drincic pricao.

 

Onakav start posle nije vidjen, cak i da mu tada nije pukla noga, mozda je napukla, pa je neki drugi start doveo do konacnog loma. Ali posle nije bilo nijednog ostrog starta ni Jovicica niti na njemu... Znaci nema ko da bude uzrok osim divljackog starta Drincica. Niti je zakacio busen niti bilo sta sto bi moglo da  uzrokuje pucanje kosti...

 

No nebitno, Drincic ne igra, znaci ne bi trebalo da bude divljackih startova...

Link to comment

Da, to sam i ja cuo da je Drincic pricao.

 

Onakav start posle nije vidjen, cak i da mu tada nije pukla noga, mozda je napukla, pa je neki drugi start doveo do konacnog loma. Ali posle nije bilo nijednog ostrog starta ni Jovicica niti na njemu... Znaci nema ko da bude uzrok osim divljackog starta Drincica. Niti je zakacio busen niti bilo sta sto bi moglo da  uzrokuje pucanje kosti...

 

No nebitno, Drincic ne igra, znaci ne bi trebalo da bude divljackih startova...

 

Ako igraju i Radin i Everton, nadobijacete se batina, ali brutalnosti nece biti. Jevtovic ume da bude sirov. A niste ni vi bez tabadzija, mada Zvezda igra dosta cisto ove sezone.

 

Ono sto je najopasnije je krticnjak u Rupi™. Neko ce stvarno da se gadno povredi zbog Terzica bolida.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...