Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

Pa sigurno je da je jedna od strana u ovoj nepotrebnoj raspravi previse osjetljiva

 

Pa nije tako iz dva razloga. Ako mislis recimo na mene, kritikovao sam Djukica kad se sujetno brecnuo ("pa sta, upoznacemo i mi njih za dva sata preko interneta") na pitanje o prednosti Videotona, jer je Nikolic tvorac ovog Partizana. Druga stvar, na netu postoji stotine komentara ljudi koji su videli ono sto vi niste ili necete da vidite oko Miloja. Mene iskreno zabole, sem sto sam prizeljkivao drugacije tonove izmedju dva kluba posle ovog uspeha u Evropi. U sustini, nebitno za fudbal i odigrani derbi.

 

Rekao sam pre dva meseca da je Miloje bolje resenje od Djukica, jer ce bolje da se prilagodi ekipi, pa me je nekoliko brace™ sa topika kamenovalo™. Miloje ne samo da se prilagodio, vec je i dobio igrace za ono sto sto voli da igra, dok se Djukic tek pre tri nedelje prilagodio onome sto ima i shvatio da nema sta da trazi bez pojacanja pored ovakve Zvezde. Kada se budemo pojacali, onda cemo da se realnije izmerimo.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Pa nije tako iz dva razloga. Ako mislis recimo na mene, kritikovao sam Djukica kad se sujetno brecnuo ("pa sta, upoznacemo i mi njih za dva sata preko interneta") na pitanje o prednosti Videotona, jer je Nikolic tvorac ovog Partizana. Druga stvar, na netu postoji stotine komentara ljudi koji su videli ono sto vi niste ili necete da vidite oko Miloja. Mene iskreno zabole, sem sto sam prizeljkivao drugacije tonove izmedju dva kluba posle ovog uspeha u Evropi. U sustini, nebitno za fudbal i odigrani derbi.

 

Rekao sam pre dva meseca da je Miloje bolje resenje od Djukica, jer ce bolje da se prilagodi ekipi, pa me je nekoliko brace™ sa topika kamenovalo™. Miloje ne samo da se prilagodio, vec je i dobio igrace za ono sto sto voli da igra, dok se Djukic tek pre tri nedelje prilagodio onome sto ima i shvatio da nema sta da trazi bez pojacanja pored ovakve Zvezde. Kada se budemo pojacali, onda cemo da se realnije izmerimo.

Nebitan mi je ovaj dio o kvalitetima trenera i ekipa, govorim samo o logickoj vratolomiji kojom si dosao do zakljucka o tome koja je strana u ovoj raspravi pretjerano osjetljiva. 

Link to comment

Nebitan mi je ovaj dio o kvalitetima trenera i ekipa, govorim samo o logickoj vratolomiji kojom si dosao do zakljucka o tome koja je strana u ovoj raspravi pretjerano osjetljiva. 

 

Aha, ti mislis na VASU osetljivost? Pa, ne treba tu neka logicka vratolomija, vas ispizd je zbog toga sto ste bolja ekipa koja svoje sanse nije iskoristila protiv tima bez suta u gol.

 

Sto bi rekao Muta, sve je to normalno, proci ce vas....

Link to comment

Milojevicu neka ovo bude za nauk da ubuduce ne hvali igrace Partizana koliko god da je impresioniran njihovim kvalitetom. Uostalom, kao i svaki drugi trener i on cesto ume da kaze da ne zeli da iz svog tima istice pojedinacno igrace pa ne vidim razloga zasto je to uradio kad je neki drugi tim u pitanju. Jeste njemu ideja bila da nahvali Stojkovica i nista vise od toga ali, da se ne zajebavamo, sasvim lako se ta izjava moze protumaciti kao nipodastavanje ostatka tima Partizana i njegovog kolege na klupi Partizana. Na direktno pitanje o Stojketu trebalo je jednostavno da odgovori "Stojkovic je sjajan golman i reprezentativac, to svi znamo" i da predje na druge teme.

 

To sto se ova izjava tumaci kako se tumaci posledica je toga koliko je zatrovana atmosfera medju klubovima i koliko svako trazi dlaku u jajetu kod svake izjave i svake situacije. Milojevic se jednostavno ispalio, spetljao u pokusajima da pohvali Stojkovica pa je ispalo to sto je ispalo. Nista u njegovom ponasanju ni pre ni posle derbija, nijedna njegova izjava o Partizanu, ne dokazuje da je imao neku drugu nameru. Ali, trebalo je da zna bolje, ako nista drugo da koriguje izjavu do konferencije za stampu a ne da insistira na njoj da bi pokazao kako nije mislio nista lose. Nadam se da ce sledeci put da bude pametniji.

Link to comment

A na koju ti tacno osetljivost mislis? Ajde lepo nacrtaj, ne bilo ti zapovedjeno....

 

Pa stotine komentara ljudi na netu koje spominješ,

i vaše upinjanje da ovde isprovocirate nekoga tako što ćete da se pokenjate po Miloju,  zato što je pohvalio golmana Partizana

Edited by levi
Link to comment

To sto se ova izjava tumaci kako se tumaci posledica je toga koliko je zatrovana atmosfera medju klubovima i koliko svako trazi dlaku u jajetu kod svake izjave i svake situacije. Milojevic se jednostavno ispalio, spetljao u pokusajima da pohvali Stojkovica pa je ispalo to sto je ispalo.

 

ja nekako isto verujem da je tako... bar za sada miloje ima toliko kredita i kod mene.

 

 

 

al ono je ipak bio penal nad tawambom :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radiša, bre, zaključavaj ovo, će izginemo :lolol:

Edited by aram
Link to comment

To sto se ova izjava tumaci kako se tumaci posledica je toga koliko je zatrovana atmosfera medju klubovima i koliko svako trazi dlaku u jajetu kod svake izjave i svake situacije. Milojevic se jednostavno ispalio, spetljao u pokusajima da pohvali Stojkovica pa je ispalo to sto je ispalo. Nista u njegovom ponasanju ni pre ni posle derbija, nijedna njegova izjava o Partizanu, ne dokazuje da je imao neku drugu nameru. Ali, trebalo je da zna bolje, ako nista drugo da koriguje izjavu do konferencije za stampu a ne da insistira na njoj da bi pokazao kako nije mislio nista lose. Nadam se da ce sledeci put da bude pametniji.

ok, ako je tako, onda je zaista nebitno pomena.

meni nije tako izgledalo.

ako gresim (u sta sumnjam) svima izvinjenje, pogotovo leviju.

Link to comment

Не дао Бог Милоу да гостује код Миње Милетић.

 

Одгледах јутрос репризу првог полувремена. Звезда је била боља, да је оно Пешићево ишло милиметар ниже сломили би Партизан. Овако, Мустафа је унио сигурност одбрани и огромна је разлика у односу на Кљајиће и ине. Звезда је добила много Крстичићем у средини, ЛТЛ је постао штоперчина, много је фалила лијева страна јер је Гобеља ту нападачки неупотребљив а Пешић нема те карактеристике за крилног нападача, плус је ту ипак Вулићевић. Партизан танак, транзиционо мнооого фали Лео, она једна контра да је он ту би се претворила у гол. Сума зна лопте, фали му још мало да буде тип топ. Пенали које су гробари тражили су смијурија, поготово Јанковићев. Али како им није свиран сто година ни не чуде те реакције.

Link to comment

Pa nije tako iz dva razloga. Ako mislis recimo na mene, kritikovao sam Djukica kad se sujetno brecnuo ("pa sta, upoznacemo i mi njih za dva sata preko interneta") na pitanje o prednosti Videotona, jer je Nikolic tvorac ovog Partizana. Druga stvar, na netu postoji stotine komentara ljudi koji su videli ono sto vi niste ili necete da vidite oko Miloja. Mene iskreno zabole, sem sto sam prizeljkivao drugacije tonove izmedju dva kluba posle ovog uspeha u Evropi. U sustini, nebitno za fudbal i odigrani derbi.

 

Rekao sam pre dva meseca da je Miloje bolje resenje od Djukica, jer ce bolje da se prilagodi ekipi, pa me je nekoliko brace™ sa topika kamenovalo™. Miloje ne samo da se prilagodio, vec je i dobio igrace za ono sto sto voli da igra, dok se Djukic tek pre tri nedelje prilagodio onome sto ima i shvatio da nema sta da trazi bez pojacanja pored ovakve Zvezde. Kada se budemo pojacali, onda cemo da se realnije izmerimo.

Stvarno mislite ovo iz poslednjeg pasusa? Cijenim vaše opservacije, pogotovo jer vidim iz vašeg pisanja da pratite fudbal odavno, mislim da ste negdje na drugom topicu rekli da Partizanu fali nekoliko (4-5 ako se sjećam) igrača da parira Zvezdi, ako vas ne mrzi da malo elaborirate. Ok, odlazak Đurđevića je svakako udarac, ali Partizan se pojačava a Zvezdu izgleda čekaju odlasci do kraja prelaznog roka.

Doduše, poslije dugo vremena izgleda da će i Zvezda i Partizan moći da računaju na više od startnih 11 (mada i u jednom i u drugom početnom sastavu ima škarta) jer, ono, Evropa ne trpi zajebanciju, i da Zvezda možda ima malčice jaču klupu, ali mislim da ste preoštri prema Partizanu. Ok, igraće se za naše prilike ubitačan tempo četvrtak-nedjelja, ali 11 na 11 vidjeli smo da to nije tolika razlika, iako su Zvezdi falila 2-3 igrača (što govori da te rezerve na klupi nisu neka prednost).

Link to comment

Uzgred, vidim da niko ne komentarise seljacko ponasanje igraca Partizana koje je svakako trebalo da ostavi jaci utisak od izjave Milojevica, tim pre sto se ne desava prvi put. Dva puta ukupno su usli u 16 i oba puta su pokusali da iznude penal, kod bukvalno svake sudijske odluke su okruzivali Grujica, hvatali se za glavu i iscudjavali, trudili su se da ucine sve sto su mogli da upropaste utakmicu i fokus od samog pocetka prebace na sudjenje. Bas ozbiljno seljacka ekipa.

Link to comment

jesu seljaci fakat, al sto ti tesko da priznas da je prvi penal cist ko suza i da je savic zasluzio crvendac?

 

Ma kakav penal, ne budi smesan. Donald se oslonio rukom na Tavambu u duelu, takve stvari se ne sviraju ni na sredini terena a kamoli u sesnaestercu. Onaj Jankovicev pokusaj simuliranja je bio cista mizerija. Sto se tice crvenog za Savica nemam pojma o cemu pricas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...