Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

sori, meni upuceno?

Ne, sorry, samo zajebancija, bez namjere da bilo kog konkretno podjebavam. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

 

 

 

Ne razumem sta zelis da kazes? Da, sudija nije rusima priznao cist gol. Da li bi to na kraju bilo presudno da ne udjemo u grupe? Niko ne zna. Na istoj utakmici su rusi dali gol nakon centarsuta iz auta, i jedan gde je njihov napadac pre gola igrao rukom. U bg su dobili poklon penal i poprilicno navlacenje sudije, tako da ne vidim paralelu.

 

Vi ste u beogradu bili uzasni, stojkovic je spasao 2 zicera a i tamo je branio odlicno. Poenta je da se pokazao kao vrhunsko pojacanje i da bi bez njega verovatno (eto, nije fakat u lravu si :( ) gledali le samo na tvu.

 

Adekvatno poredjenje bi bilo da mi ne bi videli grupe da nismo zadrzali kangu.

 

Btw, ta vasa opterecenost sudijama i poriv da kukate da ste uvek osteceni a neko drugi nagradjen je stvarno fenomen...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Mda, odbranio je deset zicera, a Videoton nas je sabio u misju rupu u Beogradu. Jbt, kako vam ne dosadi? Svako ko malo poznaje fudbal i voli ga vise nego da navija video je u startu da je Partizan igracki slab da igra to sto je Djuka nameravao, otisla su dva najbolja igraca iz prosle sezone (a sada i treci),a skoro pa niko nije doveden (ovo sto Suma trenutno igra je ozbiljno razocaranje). Pisali smo onoliko da je jedini nacin da Djukic prodje Videoton sa ovakvim timom upravo onako kako je odigrao, u Beogradu je naredio da se igra bez primljenog gola, nisu se ni Madjari previse otvarali, imali su igru za gol u dva poslednja minuta oba poluvremena i to je to. U revansu nam se otvorilo jer se Nikolic zaleteo i bio kaznjen. Milojevic je juce  zatvarao opasnost od kontri, zato su tu bili i Gobeljic i Krsticic, a u npadu nije srljao. Dolaskom Tosica i uz jos par pojacanja Partizan ce stajati bolje na terenu, i ovakakv derbi vise necemo gledati ove sezone.

Milojevic je juce uradio isto sto i Hasi ili Stolica, pritisnuo je Partizan vec kod organizovanja napada pa je lako dolazio do lopte, jer smo je haoticno ispucavali. Meni je neverovatno da tim koji hoce da igra EL nema zadnjeg veznog i levog beka osposobljene za bazicne stvari u fudbalu. Zato Miletic, Everton i Radin ne smeju zajedno da odigraju bilo koju vecu utakmicu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Miloje da visi na Terazijama!!!

Jbt kako kukumavčite garant su vas u školi podjebavali tako što vam kažu da se ranac nije lepo uklopio sa bojom patika pa ste trčali kod učiteljice i lili suze 5 dana.

Link to comment

Moze li moderacija da menja pravila u ubaci banovanje za glupav pokusaj saljenja™?

dobro de, nije mu uspelo ovaj put, ali ume tvoj imenjak sasvim lepo da se nasali

 

kakvi ste ljudi, za jednu dvosmislenu izjavu vesali bi milojevica, za jednu glupu salu banovali tonija

Link to comment

Kako li ste samo osetljivi na novog trenerskog maga za koga do pre dva meseca nije culo 90% Zvezdinih navijaca? :D

 

Mozda je to i ok, dug je post bio, decenijski....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

nije

 

 

pa bas zato sam i reagovao, posto mi je dosad bio prilicno gotivan lik.

ne moras da verujes, ali isto bih ucinio i da na nasoj klupi sedi neko ko je naizgled gotivan, a da tako nesto ispali.

inace stvarno slabo pratim prepucavanja na temama o domacem fudbalu, a jos manje pisem na njima.

verujem, da je drugacije ne bih se ni upustao u ovu pomalo suludu raspravu

poenta je da ako mu se ponovi to ce biti dokaz, da ste vi, a ne mi pravilno protumacili izjavu i meni, a verujem i vecini zvezdasa ovde nece biti problem da priznamo da nam na klupi opet sedi 1 saban i seljacina (kakvo cudo za (srpskog) fudbalskog "radnika" :D )

 

ali do tada (a nadam se da se nece ni desiti) nema potrebe da vesamo miloja i stavljamo ga u isti rang sa onom nesrecom bozovicem

 

 

a sad se definitivno iskljucujem sa teme milojeviceve izjave. em je suludo ovoliku paznju posvecivati tome, em kao i ti slabo pratim domaci fudbal, pogotovo te izjave i prepucavanja po medijima, pa verovatno nisam ni najbolji sagovornik na tu temu

Link to comment

Kako li ste samo osetljivi na novog trenerskog maga za koga do pre dva meseca nije culo 90% Zvezdinih navijaca? :D

 

Mozda je to i ok, dug je post bio, decenijski....

Pa sigurno je da je jedna od strana u ovoj nepotrebnoj raspravi previse osjetljiva

Link to comment

Partizan prodje u le sa 4-0, Zvezda sa 4-4 i vise golova u gostima i onda partizan uveo Mustafa u le, kakva logika

 

 

Sent from my .... using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...