Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

kad ti Winston baca loptu tri metra u visi ili pravo pod noge, probaj ti da budes YAC masina... Jackson nije imao 200YAC sa Winstonom... mada realno, Evans jeste uzasan u YAC

2017 mu nije bila vrhunska, ali ocajna je malko preterivanje. cele sezone napad nije funkcionisao. na pocetku je bilo silovanje na Jacksona, onda se Winston povredio, i sve otislo u kurac. 2016 je Evans uhvatio 1300+ yds i 12TD. i to dok je drugi hvatac bio Russell Shepard, covek za koga pola ljudi koji prate NFL nisu ni culi... i dok Evans bude nabijao ovakve brojke, bas me briga za YAC...

 

a ti si samo besan sto smo potpisali Jensena... ode Marpet nazad na guarda... valjda ce konacno taj OL da profunkcionise :s mada, ako Nelson bude slobodan @7, uzimaj! 42M za 4 godine, 22 garantovano. velike pare za centra, ali ako bude na nivou 2017 ili bolji, zasluzice svaki cent

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

cekaj jebote, ljudi su dali dva pika druge runde ove godine i pik druge runde sledece godine da bi se popeli za 3 mesta na draftu? ja mislim da se ovo neko sprda :D 

Link to comment

Jetsi su sigurno probali da se popnu na #2 ali ako Giantsi nisu hteli da trejduju pick to je verovatno znak da će birati Qb.

ako je tako onda Brownsi na #4 postaju pick koji će možda hteti Billsi, Broncosi, Cardsi i ostali koji bi hteli da uzmu QB

 

 

21 hours ago, freakns said:

kad ti Winston baca loptu tri metra u visi ili pravo pod noge, probaj ti da budes YAC masina... Jackson nije imao 200YAC sa Winstonom... mada realno, Evans jeste uzasan u YAC

2017 mu nije bila vrhunska, ali ocajna je malko preterivanje. cele sezone napad nije funkcionisao. na pocetku je bilo silovanje na Jacksona, onda se Winston povredio, i sve otislo u kurac. 2016 je Evans uhvatio 1300+ yds i 12TD. i to dok je drugi hvatac bio Russell Shepard, covek za koga pola ljudi koji prate NFL nisu ni culi... i dok Evans bude nabijao ovakve brojke, bas me briga za YAC...

 

a ti si samo besan sto smo potpisali Jensena... ode Marpet nazad na guarda... valjda ce konacno taj OL da profunkcionise :s mada, ako Nelson bude slobodan @7, uzimaj! 42M za 4 godine, 22 garantovano. velike pare za centra, ali ako bude na nivou 2017 ili bolji, zasluzice svaki cent

 

Ja volim velike receivere i Evansa sam voleo i na collegu i kao draft prospecta ali njegove yac brojke, tako izgledaju brojke nekog ko se sprda.

2017: 71 hvatanja, 115 yac

2016: 96 hvatanja, 169 yac

:hail:

šta li će tek da radi sad kada je dobio brdo guaranteed $?

A što je najbolje od svega, njegov najpoznatiji play na A&M je bio TD za ~97 yarda protiv Bame. Johnny ga pogodio na 20-30 yarda, ovaj stiff-armovao cornera a safety nije mogao da ga stigne. 70 yards afetr catch u jednom playu. U Tampi mu za toliko treba 10 utakmica. :D

 

Besan sam zbog Jensena? :D

Jensena sam hteo zato što je bio najbolji centar ove godine u free agency, a mi ove godine sa Batesom i Dennisonom prelazimo na zone blocking gde bi nam Jensen odlično legao . Potpisali smo Longa koji je nije loš (kada je zdrav) i  solidan je upgrade u odnosu na Johnsona koji nam je startovao prošle godine i bio verovatno najgori starter u ligi. A vi ste od Jensena napravili najplaćenijeg centra u ligi iako je u karijeri igrao samo 1 sezonu i po kvalitetu ne bi trebao biti ni u top10 po plati. Ne verujem da se isplati takav potpis jer se solidan/dobar centar relativno lako može naći u 2-3 danu drafta.

a Nelson bi vam bio odličan pick. Fenomenalan igrač.

 

 

Link to comment

mislim da Nelson nece stici do nas... 

Denver ili Coltsi ce ga pokupiti.

problem je sto ce verovatno i on i Chub otici u top 6, i onda nemamo sta draftovati. Fitzpatrick ili Ward, nema ko treci, bem li ga...

 

btw, Joe Thomas ode u penziju :(

 

11 sezona, covek nije propustion snap u prvih 10 sezona. pokidani triceps u prosloj sezoni je prekinuo streak uzastopno odigranih snapova posle vise od 10000 odveo ga na operaciju i efektivno mu okoncao karijeru. na 130 od 167 odigranih tekmi nije dopustio sack. i sve to u jebenom Clevelandu...

covek je first ballot HOF za 5 godina.

Link to comment

Verovatno Nelson neće moći da se uzme sa #7 ali ne mora da znači. Ako u top 5 budu 4 QBs i Barkley onda se lako može desiti da ga uzmete. Uostalom, uradite trade sa Coltsima na #6 ako ga baš želite :)

 

 

 

Pogledaj ovde na 8:33 kako blokira safety blitz. :hail:

Savršenstvo. Pre neki dan gledao ovaj video zbog levog tacklea McGlincheya i kad sam video ovaj Nelsonov blok pokušavao sam 20 minuta da raščivijam kako je on uopšte uspeo da uradi to i još uvek nisam siguran. :)

Ovaj momak će da bude igračina i all-pro svake godine. U pass protection njegovi blokovi su na 0.5-1 yard od line of scrimmage. Jedan kratak korak u nazad i odmah blokira i tu je završen play za defanzivca. ToPrejak je. Na combine je na bench pressu imao neki brutalan score. Savršena građa za guarda. Ima ogroman wingspan a ne baš mnogogo duge ruke, torzo kao dvokrilni ormar. Odlična tehnika. awereness, inteligencija...videti pod 8:33 na tom youtubetu. Mislim da je najbolji igrač na ovom draftu.

 

Inače, Notre Dame je poslednjih godina ubedljivo najbolji OL factory. Braća Za Martin, Stanley, sad stižu Nelson i Mcglinchey. To je sve škola Harry Hiestanda koga su nedavno uzeli Chicago Bearsi da im bude O-line coach. A ofanzivni koordinator će da bude 1 velika faca Mark Helfrich, tako da će napad Bearsa da bude mnogo zabavan za gledanje. Potpisali su sad i nekoliko odličnih igrača. Odbrana im je već prošle godine pokazala ogroman potencijal i oni su dark horse u NFC Northu

btw Bearsi biraju sa #8 i ne bi me iznenadilo da preskoče vas i trejduju za Colts pick na #6 ako Nelson bude slobodan tada. A i baš su pre neki dan pustili Sittona da ode u Dolphinse tako da bi im super došao jedan left guard :)

Link to comment

sada sam video!

ne znam sta da mislim... sumnjam da bi u trecoj nasli coveka sa njegovom produkciom... jeste da mu fali po ruke, ali bem li ga, i takav ce biti nas ubedljivo najbolji DE

 

kako ti i titjer gledate na trecu za JPP? (i swapovali smo pikove 4te runde, ali par mesta tamo vamo u cetvrtoj i nije nesto) hocete preci na 3-4 ili sta je plan?

Link to comment

Meni drago što smo se rešili ugovora. Previše para za premalo produkcije. Ove godine se neće osetiti, ali sledeće dve će već biti značajna ušteda u kepu.

 

 

Link to comment
14 hours ago, freakns said:

sada sam video!

ne znam sta da mislim... sumnjam da bi u trecoj nasli coveka sa njegovom produkciom... jeste da mu fali po ruke, ali bem li ga, i takav ce biti nas ubedljivo najbolji DE

 

kako ti i titjer gledate na trecu za JPP? (i swapovali smo pikove 4te runde, ali par mesta tamo vamo u cetvrtoj i nije nesto) hocete preci na 3-4 ili sta je plan?

 

samo bucsi mogu uzeti čoveka sa pola ruke i 20 miliona garantovanih koji ima 16 sekova u poslednje tri sezone... 

šalim se, jpp je odličan igrač i mislim da će biti odličan za bucse. giantsi ubrzano rade na prebacivanju na 3-4 i tu nema mesta za više od jednog pure 4-3 pass rushera. uz put dobili i pika treće runde, pa je sve super. 

dobar trade i za jedne i za druge.

Link to comment
14 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Meni drago što smo se rešili ugovora. Previše para za premalo produkcije. Ove godine se neće osetiti, ali sledeće dve će već biti značajna ušteda u kepu.

 

 

Nije njegov ugovor bio problem. Posle ove sezone će ga Tampa otpustiti bez posledica po cap. Faliće on dosta Giantsima, ali su uzeli treću rundu i vidi se šta je plan. Za Bucse je ovo 1 year rental, a Licht i Koetter su u fazonu jebo draft, jebo treću rundu, spašavaj radna mjesta.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...