Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

9 timova u PPPrvoj ligi, još nam 1 fali. ne znam ko je, ali reko bih ili Azdaja ili keljans...

 

pitanje za kolege iz lige: da li ste za to da spustimo vreme za biranje na 60 sekundi po draft piku? kako sad stvari stoje, limit je na 90 sekundi. ako nas bude 10, to je 150 pikova, tj. moglo bi da se desi da zaglavimo 3+ sata. sa limitom od 60s ne može da se desi da draft traje duže od 2.5 sata, tj. do 1 ujutro (a uz malo sreće biće i kraće).

 

FYI: ako se nekome, iz bilo kog razloga, pikovi biraju automatski sa vočliste, svako biranje traje onoliko koliki je limit, tj. 90s u načem slučaju.

Link to comment
  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

Šta je sa onom drugom Draft ligom, da li je neko napravio istu i ostavio kod ili ćemo da igramo moravac na poljančetu?

 

I da li ćemo imati Classic Draft u "običnom" fantaziju?

Link to comment

90''

Necemo zaglaviti toliko sem ako se svako od nas ne pripremi pa pokusava da radi analizu na frku sto je svakako nemoguce. Moze biti bas zajebano za ove pri repu i glavi zmije, ovi iz trbuha ce imati lepsi ritam. Kontam da ce neki average svakako biti 50-60''. Sve i da nisam u pravu, nije vredno frke zbog nekih 30plus minuta razlike.

Link to comment

@Redoran

202664-52628

 

Stavio max 10

 

Četvrtak, 10.08. 22h - može da se menja vreme, nije problem

 

Smanjio na 60 sekundi..

 

I treba nam deseti..

Edited by zoki
Link to comment

Jel nije bila neka prica da, ako neko ne reaguje 90 sekundi, sistem mu bira prvi pik po watchlisti ili svojim projekcijama, zatim ga belezi kao offline pa dalje ide bez cekanja dok ne napravi neku aktivnost. Moguce da sam ovo zakacio na nekim tviterima, jbm li ga.

 

Meni oke i 22h istog dana.

Link to comment

Zar nije taj dan Man Utd - Real? Meni je i 22:30 problematicno u tom slucaju, a svakako valja sacekati da se zavrsi mec i zbog eventualnih povreda... Spavaćete ljudi, duga je noć :sleep:

Edited by ducca
Link to comment

Zar nije taj dan Man Utd - Real? Meni je i 22:30 problematicno u tom slucaju, a svakako valja sacekati da se zavrsi mec i zbog eventualnih povreda... Spavaćete ljudi, duga je noć :sleep:

 

skoplje je u utorak 08.08. a lutrija sutradan 09.08.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...