Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

sve koje sam hteo, uzimao mi je Praslin ispred nosa, pošto je on bio 7. na draftu.

Осећања су узајамна у оним круговима где си био 1. а ја 3. :lolol:

 

Имамо сличан укус када су играчи у питању, претпостављам. За Кноцкаерта™ ми је баш теко пало. :(

Link to comment

Koleman, koji ce da se vrati za 3 meseca, Otamendi koji ce da igra juce, Barkli koji je em povredjen em Kuman ne racuna na njega, Lalana koji je povredjen 2 meseca, Marsial koji ce vise da bude na klupi nego sto ce da igra, Kosta koji ce da bude na tribinama... pa na sve to i Mahrez koji bi mogao da ode iz Lestera... plus golmani... Kako stvari stoje u prva dva meseca kad mu igra 7 igraca da slavi.

nea veze, skinuće sa vejvera sve transfer-bombe do kraja pr. roka.

 

opet kažem ponavljam, moj tim ravno 101 milion. jel ima neko skuplji u ppprvoj ligi ili su svi u rangu sa onim paorom ruksijem? :fantom:

Link to comment

Naci, ovo sinoc je bilo izbor do kraja sezone ili moze u nekom momentu neko da se promeni ?

možeš da menjaš kolko oćeš, svoje pikove da izbacuješ a da umesto njih stavljaš slobodne agente ili vejvere. cela fora je samo u tome da nijednog igrača ne mogu da poseduju 2 tima i da imaš pravo do kraja sezone na one koje si draftovao (dok ih ne izbaciš iz tima).

 

edit. samo da kažem da je uber buđavo što nam nisu već dali raspored h2h mečeva. znaju se timovi, šta koji moj to ima da odlažu?

Edited by malkin
Link to comment

meni nikakva statistika ne treba, sve što mi treba da znam je da sam se pre neki dan žalio na ovo:

vučeš polomljenog fakin Van Dajka tri meseca.

 

sinoć draftovao Van Dajka :isuse:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...