Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

Prsline objavi tim da se smejemo :fantom:

Тим: Мкхи Мкхи велики

Позиција на драфту: 7

 

Heaton

Fabianski

 

 

Cahill

Trippier

Mendy

Danilo

Keane

 

Eriksen

Pogba

Mkhitaryan

Ritchie

Pereyra

 

Lacazette

Benteke

Iheanacho

Link to comment

Pobednik veceri je definitivno Azdaja :Hail:

Sad sam sleteo gledam u topic ne smem da otvorim ekipu. Nemojte me jahati tako rano ako duše imate. Idem da snijem lakše će mi biti naspavan da gledam u moje divove golmanske

..

 

Pisam se u autopppilota

Link to comment

jbg u golmane ti se realno usrao. ovo ostalo ne izgleda tako lose

 

Koleman, koji ce da se vrati za 3 meseca, Otamendi koji ce da igra juce, Barkli koji je em povredjen em Kuman ne racuna na njega, Lalana koji je povredjen 2 meseca, Marsial koji ce vise da bude na klupi nego sto ce da igra, Kosta koji ce da bude na tribinama... pa na sve to i Mahrez koji bi mogao da ode iz Lestera... plus golmani... Kako stvari stoje u prva dva meseca kad mu igra 7 igraca da slavi. 

Link to comment

Na draftu Druge PPPrve lige, 9. pozicija. evo tima:

 

Cech, Ospina

 

Alderweireld, Kompany, Lovren, Cedric, Moses

 

Mane, Fabregas, Mirallas, Knockaert, Sanchez

 

Batshuayi, Gabbiadini, Rooney

 

 

Nisam nešto zadovoljan, sve koje sam hteo, uzimao mi je Praslin ispred nosa, pošto je on bio 7. na draftu.

Link to comment

Koleman, koji ce da se vrati za 3 meseca, Otamendi koji ce da igra juce, Barkli koji je em povredjen em Kuman ne racuna na njega, Lalana koji je povredjen 2 meseca, Marsial koji ce vise da bude na klupi nego sto ce da igra, Kosta koji ce da bude na tribinama... pa na sve to i Mahrez koji bi mogao da ode iz Lestera... plus golmani... Kako stvari stoje u prva dva meseca kad mu igra 7 igraca da slavi. 

 

sta li sam ja video sinoc :isuse: mozda to i nije bila azdahina ekipa  :frust:

Link to comment

bice ok.

meni je nekako formatirao sve u jedan red kad sam uradio c/p za Drugu ligu, a ovde je to par redova po piku... al, preformatirace se ;)

 

hvala!!!

 

Mogu da ti preslozim. Nego sam sinoc na brzaka samo c/p 

Link to comment

bilo bi super ako mozes. (nesto su me zakopali na poslu pa jos nisam poceo time da se bavim).

 

sem toga bilo bi super kad bi mogao nekako da znam za obe lige - koji su inicijali od kog menadzera (korisnika na PPP).

Link to comment

Hvala na podršci Cvrlle I Adasevicu. :D

Ekipa je vrhunska da se draftuje za sezonu 2016/17 sad bi je namestio I vratio se za 9 meseci da vidim koliko sam izdominirao :D :D

 

Problem je što počinje sezona 17/18 ahahaha ok, mozda Costa ode kod Kontea i zadovolji ga na neki način pa mozda i ostane. To jedino može da me spase, a ovi drugi će se oporaviti... U nekom trenutku.

Idem da peglam šta može

Link to comment

bilo bi super ako mozes. (nesto su me zakopali na poslu pa jos nisam poceo time da se bavim).

 

sem toga bilo bi super kad bi mogao nekako da znam za obe lige - koji su inicijali od kog menadzera (korisnika na PPP).

 

 

Ево за нашу групу:

ducca - DD, Ruxin - RP, Gylfi - TT, malkin - EM, cvrlle - c@, Bogotac - sz, adašević - AA, Aždaja - AA1, keljans - SV, Podsemaforska 20 - ?? (ћирилица је, па су приказани знакови питања у оној табели коју ти је послао Адашевић). 

Edited by Подсемафорска 20
Link to comment

Za nasu grupu sam ti napisao u drugom sheetu.

 

A saljem ti ovo malo kasnije, kad se vrnem u kancelariju. Napravio sam jos jutros...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...