Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Uvek humani Gardijan podseća nas da je bilo i Kariusa pre Kariusa...

 

 

... ali onda nas podseća i na ovaj potez od pre dve godine, koji sam ja nekako uspeo da izbrišem iz sećanja:

 

 

Link to comment

Guardian prepisuje. 

 

On 26.5.2018. at 23:03, Meazza said:

Sta pricate ljudi, ovo je nevidjeno, kakva golmanska pozicija, kakva teska lopta! Ovo se jednostavno tako ne radi. Zapravo sam ovako nesto amaterski smesno video samo jednom na ovom nivou takmicenja da se ja secam, hajlajtsi sa meca Italija - Francuska , cetvrtfinale SP  1938.

 

Edited by Meazza
Link to comment

Eee, ali da li si ti časna starino video degažman pravo u korner za ovih 80+ godina koliko pratiš fudbal?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

 

8 minutes ago, Weenie Pooh said:

Eee, ali da li si ranije video degažman pravo u korner?

 

Ne, a vala ni onakvo asistiranje rukom protivnickom napadacu za 1-0. Svakako, tu racunam i mali fudbal i decu od prvog osnovne na casu fizickog. Tako da je muceni Francuz iz 1938 visestruko prevazidjen.

Edited by Meazza
Link to comment

negde 80-tih je bio jedan delimicno slican slucaj prvom golu. ne znam da li se neko jos seca, mislim da je bio u pitanju halilovic (napadac).

golman je hteo da degazira loptu, bacio je u vazduh, zamahnuo nogom, a halilovic koji je bio 1m sa strane ili dijagonalno, skine loptu jednom nogom prebaci na drugu i da gol. nije dodirnuo golmana i gol je ponisten. bila je neka polemika da li je trebalo ili ne. mozda se mrdja seca :D

Edited by radnik
Link to comment
11 minutes ago, radnik said:

negde 80-tih je bio jedan delimicno slican slucaj prvom golu. ne znam da li se neko jos seca, mislim da je bio u pitanju halilovic (napadac).

golman je hteo da degazira loptu, bacio je u vazduh, zamahnuo nogom, a halilovic koji je bio 1m sa strane ili dijagonalno, skine loptu jednom nogom prebaci na drugu i da gol. nije dodirnuo golmana i gol je ponisten. bila je neka polemika da li je trebalo ili ne. mozda se mrdja seca :D

 

A pa vidjano je to i mnogo posle 80ih :)

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

 

A pa vidjano je to i mnogo posle 80ih :)

 

 

da slicno .  znas kako kazu, prvi put se ne zaboravlja, ostaje utisak, pamtis do kraja zivota :)

Link to comment

Ma bilo je raznih slučajeva ali se obično napadač vešto snalazio, prikradao, krao loptu ovako ili onako. Ja u životu nisam ni video ni čuo da golman ničim izazvan zarola loptu pravo ka napadaču koji stoji metar-dva ispred njega.

 

Bar da ga je napucao nogom, razumeo bih koliko-toliko, to su ipak neke energične kretnje koje mogu da izmaknu kontroli. Ali ovo je bio savršeno miran, kontrolisan, svestan pokret rukom...

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

2 in 1 klip, 1 tradicija liverpulskog golmana i engleskog sudjenja.

 

što, dobra je ovo odluka sudije, ako je ovo što može da se vidi

 

šta se desilo, čekao je  da ispuca pa da svira kraj dok je lopta u vazduhu? ok je to

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...